18.02.2019
Головна » 2016 » Квітень » 1 » Слайд-шоу 'гидь жахлива' у Ватикані
19:14
Слайд-шоу 'гидь жахлива' у Ватикані

Під надуманим претекстом захисту тварин, 8 грудня 2015 р., у Свято Непорочного Зачаття, за згодою, або за особистою вказівкою "папи" Франциска, у Ватикані відбулося "екологічне" слайд-шоу під назвою Fiat Lux, для якого шоумени використали фасад собору Св. Петра.

Vatican-occult-light-show-mercy-08-12-2015-00

Використання посвячених церковних будівель з метою, яка суперечить призначенню цих будівель, є наругою над Християнською Релігією, або глузуванням з неї. Те, що серед образів, які проектувались на фасад собору Св. Петра, були деякі з масонських символів (сова), а також образи, які пропагують атеїстичні будийські, африканські шаманські та індіанські поганські культи, тільки підтверджує факт наруги і глузування.

Серед представників тваринного світу були образи приматів, хижаків і тих тварин, які у Святому Письмі описані як отруйні або мерзенні, такі як жаби, дракони, павуки.

Морду мавпи, мов би навмисно, розташували так, що логотип берголівського "року милосердя" опинився на язику, висуненого з рота мавпи, що стало красномовним натяком на те, чим насправді є "милосердя" атеїстичного 2 Ватикану.

Останньою картинкою, яку було показано на фасаді собору Св. Петра, було зображення якогось монстра, який виник в результаті потужного вибуху.

З усього того, що було продемонстровано під час слайд-шоу на фасаді собору Св. Петра 8 грудня 2015 р., очевидним є головний посил від атеїста Берголіо і компанії - заклик до повного знищення Християнства, замість якого має залишитись хижий тваринний світ, який пожирає слабших, і представники людської раси, які сповідують поганські і атеістичні культи. Власне це і є кінцевою метою антихристиянської псевдорелігії Новус Ордо, яка була утворена на 2 Ватиканському "соборі" 1962-1965 рр.

Цей образливий для Християн і самого Христа перформанс, влаштований атеїстом Берголіо у святині, нагадує пророцтво Св. Пророка Даниїла щодо руйнування єрусалимського храму і самого Єрусалиму, тільки тепер це стосується 2 Ватикану: І на святині буде гидь жахлива, аж доки вирішена руїна не спіткає й самого спустошника (Даниїл 9:27).

У ролі спустошника бачимо цілу систему 2 Ватикану, яка нині очолюється аргентинцем Хорхе Берголіо з псевдонімом "папа Франческо".

Це ще одне, чергове попередження усім тим, хто називають себе християнами-католиками, але фактично перебувають під гіпнозом антихристиянської псевдорелігії Новус Ордо, яка окупувала Ватиканські палати.

Vatican-occult-light-show-08-12-2015-00

Vatican-occult-light-show-08-12-2015-01

Vatican-occult-light-show-08-12-2015-02

Vatican-occult-light-show-08-12-2015-03

Vatican-occult-light-show-08-12-2015-04

Підготував о. Керлі

Джерело: www.traditioninaction.org

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 525 | Додав: