29.09.2020
Головна » 2012 » Июль » 7 » Святослав Шевчук про мову
20:05
Святослав Шевчук про мову

6 липня 2012 "глава" УГКЦ Святослав Шевчук висловив його ставлення до проголосованого Верховною Радою України закону про мови. Ось як про це інформує новусордівський сайт RISU

Shevchuk_mova_300_1.jpg

Глава УГКЦ про мовну ситуацію: відчувається зневага до того, що є святим для людини

6 липня 2012, 12:49 | Національно-релігійні питання

Коменутючи стуацію, що склалася з прийняттям Верховною Радою України 3 липня скандального мовного законопроекту, Глава УГКЦ Патріарх Святослав (Шевчук) в інтерв’ю 24 каналу наголосив, що питання мови належить до найглибших струн людської душі, тому маніпулювати ним не можна.
"Коли ми говоримо про мову чи про пошану до мови, якою та чи інша особа розмовляє, ми говоримо про пошану до людської особи. Коли ми спостерігаємо за подіями в нашій державі, то відчувається зневага до того, що є важливим і святим для кожної людини. Коли питання мови виливається в різні законопроекти, то це маніпуляція тим, що є найсвятішим для кожної особи», – говорить Патріарх Святослав.
Як наголошує першоєрарх, "дискутуючи на цю тему, ми маємо перш за все ставити на перше місце пошану до людської особи якою б мовою вона не говорила».

Що цікавого є у цій заяві глави 2 Ватиканського підрозділу УГКЦ?

Як завжди, Святослав Шевчук яскраво демонструє справжню суть цієї секти, яка, знищивши Греко Католицьку Церкву, привласнивши всі храми ГКЦ, окупувавши Галичину, намагається нав'язувати її суто політичні ідеї усьому українському народові.

Пан С. Шевчук каже:

Коли ми говоримо про мову чи про пошану до мови, якою та чи інша особа розмовляє, ми говоримо про пошану до людської особи. Коли питання мови виливається в різні законопроекти, то це маніпуляція тим, що є найсвятішим для кожної особи.

Ніби звучить добре. Але нещодавно 15.05.2012 під час одноденного блискавичного візиту до Луганська той самий С. Шевчук не виявив пошани до 99% жителів Луганська, які спілкуються виключно російською мовою. Він, знаючи це, аби тих людей ще більше налаштувати проти української мови, жодного слова не промовив російською навіть під час його виступу на місцевому телеканалі. Якщо це не подвійні стандарти, то що?

Вражає також, що такі солодкі речи говорить представник тоталітарної секти, яка знищила мову Святих Методія і Кирила. Таке враження, що Шевчук зовсім не чув про Святих Католицької Церкви Методія і Кирила, які принесли Євангелію Христову нашим праотцям церковно-слов'янською мовою.

Цією священною мовою Греко Католицька Церква вела богослуження від часів Св. Методія і Кирила і Св. Рівноапостольного Володимира аж до грудня 1989 року, доки марксист Кароль Войтила не дав наказ знищити Греко Католицьку Церкву, яка вижила у підпіллі під час комуністичних репресій, і замість неї утворити анти-Католицьку секту УГКЦ.

Цей, на перший погляд не суттєвий додаток у вигляді літери "У", і є тією самою ознакою, за якою стоїть не просто слово "Українська". За цим стоїть сигнал до знищення священного спадку Католицької Церкви, який є не лише в мові.

Якщо хтось думає, що справа тільки в мові, то він помиляється. Разом із церковно-слов'янською мовою УГКЦ відкинула цілу Католицьку Віру, на місце якої поставила утопічну ідею побудови національної церкви для окремої нації. Вони дають людям українською мовою не вчення Католицької Церкви, але вчення Нової Релігії 2 Ватикану, який є по суті анти-Католицьким.

За наполяганням багатьох колишніх греко католиків, також засліплених ідеєю земної національної церкви під ковпаком Нової Релігії 2 Ватикану, провідники секти УГКЦ декілька років тому назад дозволили їм проводити одну службу на день церковно-слов'янською мовою у після обідньому часі, коли в церкві найменше людей. Щоправда серед тієї меншості є й такі, які не підкоряються і вживають церковно-слов'янську мову значно частіше.

Проте, це ніяк не змінює загальної картини, тому що ці люди хочуть церковно-слов'янської мови, але не хочуть Католицької Віри, яку Греко Католицька Церква проповідувала до 1989 року. Вони, як і більшість тих, які вживають украінські переклади богослужень, засліплені, якщо не ідеєю національної церкви, то ідеєю анти-папізму, тобто визнанням узурпаторів Апостольського Престолу справжніми Папами.

Однією з головних єресей анти-пап 2 Ватикану є знищення традиційних мов богослуження, серед яких Латинська і Церковно-Слов'янська, замість яких вони ввели перекручені переклади тисячма мовами народів світу, що привело до зміни віри і неймовірної всесвітньої кризи віри і моралі.

Візьміть того ж Святослава Шевчука і УГКЦ в цілому, яка величає анти-пап 2 Ватикану папами. Вони не виступили категорично проти одвертої проповіді пантеїзму і содомізму Елтоном Джоном під час його концерту 30.06.2012 в Києві - столиці України.

Елтон Джон під час концерту демонстрував на великому екрані майже оголену жінку, яка робила звабливі сексуальні рухи тілом на шесті. І між іншим він сказав таке:

Я чув що в Україні нещодавно побили геїв, це не добре. Не може бути злочином інший колір шкіри, інша релігія або інша сексуальна орієнтація, бо усі ми є Божі діти.

Вони нічого не мають проти того, що на тому самому Майдані Незалежності, тієї самої ночі, коли вже розпочався літургічний день Неділі, молодий рок-співак Адам Ламбетр, закликав до вільного сексу майже 500 000 натовп української молоді. Після чергової пісні, звертаючись до молоді він сказав:

Чи є у цьому натовпі красиві дівчата? Чи є такі, що можуть показати мені свою ...? Я хочу сексу. А ви також хочете сексу?

При цьому обидва концерти транслювались у прямому ТВ ефірі та Інтернеті на цілу Україну і світ.

Ви чули щоб хтось з ієрархів УГКЦ або її "патріярх" Святослав Шевчук сказали хоч слово проти розпалювання заморськими "зірками" нечистих пристрастей серед української молоді, проповідування ними різних сексуальних, в тому числі одностатєвих збочень, і пантеїзму?

Чому вони мовчать?

Тому що вони проповідують одне й те саме. Тому що ці музиканти проповідують ідеї, співзвучні з ідеями 2 Ватикану - кожній нації свою релігію і свою мораль, якою б та релігія і мораль не була, аби своя рідна (з національними секс-нюансами), аби анти-Католицька.

Тому, заява Святослава Шевчука ніби на захист української мови, є нічим іншим, як лицемірним марнослів'ям про пошану до людської особи і черговою спробою дезорієнтувати мільйони людей, серед яких є безліч колишніх греко і римо католиків, обдурених псевдо проповідниками секти 2 Ватикану.

о. Валерій Кудрявцев
07.07.2012

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 637 | Додав: