29.09.2020
Головна » 2013 » Август » 11 » УГКЦ на World Youth Day-Woodstock-2013
19:31
УГКЦ на World Youth Day-Woodstock-2013

Час від часу лунають голоси на захист УГКЦ, яка, ніби, не має нічого спільного з тим, про що пишеться на цьому сайті про 2 Ватикан. Захисники кажуть, що то на Заході люди "з'їхали" з глузду, тому й витворяють що заманеться у церкві, але в УГКЦ все відбувається чинно і традиційно.

До певного часу я також так думав. Проте, реальність виявляється геть зовсім іншою. Все, що на цьому сайті пишеться про 2 Ватикан безпосередньо і напряму стосується УГКЦ (Мукачевської ГКЦ).

ugcc-bp-shevchuk-1.jpg

"Патріярх" Святослав Шевчук у відеозверненні до молоді з нагоди World Youth Day-Woodstock-2013 зокрема сказав:

Сердечне вітання Владикам. Найперше, вдячність Владиці Володимирові Ковбичу, який приймає гостей з цілого світу, його помічникові Владиці Мирону Мазуру, Владиці Браєну Байді, який приїхав з Канади, а також сердечне вітання Владиці Даниїлу Кузинському. Дорогі в Христі, дорога молоде, ваша у часть у Світовому Дні Молоді є надзвичайно важлива, тому що ви є представниками, амбасадорами усієї нашої церкви, і вам випала надзвичайно велика відповідальність і особлива місія бути обличчям нашої церкви на цьому міжнародному флорумі.

ugcc-bp-braien-bajda.jpg

24 липня 2013 р., на 2-й день World Youth Day-Woodstock-2013 "єпископ" Браєн Байда, Єпарх Саскатунський УГКЦ, якого у відеозверненні вітає Святослав Шевчук, взяв участь у "рок-месі", яку відправив "архієпископ" Mark Coleridge у центрі для англомовних паломників, Vivo Rio Centre in Rio de Janeiro, Brazil. Під час цього дійства поміж Новус Ордо "єпископів" і пресвітерів "західного обряду" "єпископ" Браєн Байда представляв цілу УГКЦ за благословенням "патріярха" Святослава Шевчука:

WYD-2013-rock-ugcc-mass-1-1.jpg

На відео вказаний час, коли "єпископ" Браєн Байда виконує його партію:
WYD-2013-rock-ugcc-mass-1-2.jpg

Тому, все, що на цьому сайті пишеться про 2 Ватикан безпосередньо і напряму сотсується УГКЦ і Мукачевської ГКЦ. Ви скажете, що у ваших єпархіях чи парафіях не служиться "рок-меса", не хвилюйтесь, це лише питання часу.

  • Якщо ви фізично не є присутніми на тому чи іншому карнавалі, що організовує і проводить 2 Ватикан, але серцем і розумом підтримуєте все, що там відбувається, то це означає, що ви також на 100% у тому берете участь.
  • Якщо ви обурюєтесь з приводу того, що коїться у 2 Ватикані, і навіть критикуєте це, але й надалі продовжуєте бути членом однієї з його парафій, то ви на 100% несете відповідальність за все, що там коїться.
  • Якщо у вашій парафії служіння відбувається менш-більш "традиційно", але при цьому ви поминаєте не-католицьку ієрархію 2 Ватикану, в тому числі ієрархію УГКЦ, то ви разом з ними на 100% несете відповідальність за те, що вони робили на World Youth Day-Woodstock-2013 і що роблять від 1962 року.
  • Іншими словами, ви разом з ієрархією 2 Ватикану несете 100% відповідальність за нищення Католицької Віри і Моралі.

World Youth Day - Woodstock 2013-1
World Youth Day - Woodstock 2013-2
World Youth Day - Woodstock 2013-3
World Youth Day-Woodstock-2013, "апостольский танец"
Хорхе Берголио - покровитель свободных нравов и "геев"

Підготував о. Валерій Кудрявцев
для www.catholicmessage.org
11.08.2013

P.S. Щоб подивитись відео, скопіюйте наступні лінки до адресної сторки браузера у новому вікні:

Відеозвернення "патріярха" Святослава Шевчука до молоді:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TBUXGWqpxwY

Повне відео "рок-меси", на якій "єпископ" Браєн Байда представляв УГКЦ:
http://wydcentral.org/catechesis-and-mass-with-archbishop-mark-coleridge-rio-2013/

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 632 | Додав: