13.11.2018
Головна » 2016 » Березень » 10 » УГКЦ "улюблена донька" Берголіо?
17:58
УГКЦ "улюблена донька" Берголіо?

Глава УГКЦ, архієпископ Святослав Шевчук, розповів про зустріч "Постійного Синоду" УГКЦ зі "святішим отцем", яка відбулася у Ватикані 5 березня 2016 року.

Відбулася історична зустріч. Ми з нагоди 70-річнці виходу УГКЦ з підпілля зустрілися з Папою, щоб ще раз показати живим наше сопричастя з Апостольським Престолом, те сопричастя, яке хотіли Львівським Псевдособором 1946 року ліквідувавти. Це була перша наша зустріч після Гаванської декларації, підписаної Папю Франциском і Патріархом Кирилом. І з огляду на цю подію Бог дав новий контекст нашій зустрічі з Папою – розповів лава УГКЦ.

За його словами, члени "Постійного Синоду" вражені щирістю і теплотою "святішого отця", який дав зрозуміти, що УГКЦ для нього є улюбленою донькою, про яку він дбає.

За словами Святослава Шевчука, єпископи були зворушені, коли наприкінці розмови "папа" схилив перед ними голову і попросив про благословення: Папа також може попросити благословення, отож поблагословіть мене.

Ми зі зворушенням уділили Папі наше благослвення… Папа дав нам зрозуміти, що для нього ця зустріч була важливою і потрібною – розповів глава УГКЦ.

Але, Святослав Шевчук чомусь нічого не каже про те, що члени "постійного синоду" УГКЦ, не є піонерами, яким "папа", схиляючи голову, казав поблагословіть мене. Якщо не брати до уваги "благословення" від "харизматських пасторів", яке аргентинський архієпископ Хорхе Берголіо приймав навколішках на прикінці 1990, на початку 2000 років, то "постійний синод" УГКЦ запізнився, як мінімум, на два роки.

Нижче бачимо "благословення" для "папи". Перше, 9 травня 2015 р. від понад сотні "харизматицьких пасторів", і друге, 14 червня 2014 р. від Justina Welby, глави Англіканської церкви. Обидва "благословення" "папа" приймав у Ватикані, як і у випадку з "постійним синодом" УГКЦ.

www.traditioninaction.org

Pentecostal-anglican-blesses-pope-francis-00

А 12 лютого 2016 р. у Гавані, "папа" Франциск приймав благословення і братські поцілунки від патріарха Кіріла, з яким він підписав документ, де обидва підписанти виразно заявили, що уніатизм, притаманний минулому, не є способом, що дає змогу відновити єдність. Для РПЦ і усього єпископату цієї церкви, саме УГКЦ є кривавою раною на тілі церкви, яка потребує лікування. Хоча не зовсім зрозуміло, що в перекладі з дипломатичної мови Відділу Зовнішніх Стосунків РПЦ могло б означати лікування, точніше, який метод лікування пропонується, терапевтичний чи може хірургічний, але керівництво РПЦ постійно і відкрито акцентує на вирішенні проблеми УГКЦ певним лікувальним способом.

bergoglio-kirill-joint-declaration-12.02.2016-00

Отже, всупереч "переможним" заявам Святослава Шевчука, факти говорять про те, що УГКЦ для "папи" Франциска далеко не є улюбленою донькою, про яку він дбає, а є небажаною перешкодою у справі налагодження стосунків між Ватиканом і РПЦ, про що "папа" Франциск прийняв міжнародне письмове зобов'язання, публічно підписавши 12 лютого 2016 р. з патріархом Кірілом Спільну Декларацію, в якій сказано, що уніатизм, притаманний минулому, не є способом, що дає змогу відновити єдність. Враховуючи коментарі голови Відділу Зовнішніх Стосунків РПЦ, митрополита Іларіона щодо Спільної Декларації, а також, самого патріарха Кіріла, в декларації йдеться про те, що таке явище, як УГКЦ, має залишитись в минулому.

Цікаво, чому "глава і отець" УГКЦ, верховний архієпископ Святослав Шевчук, знаючи про ці факти, продовжує обманювати мільйони людей, яких він називає вірними УГКЦ. Може ще що$ь знає?

Підготував о. Керлі

Категорія: Історія | Переглядів: 451 | Додав: