13.11.2018
Головна » 2015 » Листопад » 16 » Ватиканський закритий синод, жовтень 2015
17:44
Ватиканський закритий синод, жовтень 2015

На сайті Трансальпійських Редемптористів відбулись деякі зміни. А саме, вони розмістили фотопортрет Хорхе Берголіо в профіль з надписом над ним "NOMEN PAPAE: FRANCISCUM" (ІМ'Я ПАПИ: ФРАНЧЕСКО). Голова Берголіо зображена на чорному фоні. Такий варіант портрета вони виставили невдовзі по закінченню закритого "папського синоду", який проходив у Ватикані з 4 по 25 жовтня 2015 року з ініциативи і під головуванням Хорхе Берголіо. Натомість, нунцій у них є в пристойному вигляді з підписом "Його Величність Архієпіскоп Антоніо Менніні, Титулярний Архієпіскоп Ферентіуму, Апостольський Нунцій для Великої Британії", як і ординарій "Господин Високопреподобний Дом Хуг Жильберт, Єпіскоп Абердинський".

NOMEN PAPAE: FRANCISCUM

Чому конгрегація, заснована Архієпископом Лефебром, яка 15 серпня 2012 р. відмовившись від його принципів, офіційно підпорядкувалась 2 Ватикану раптом зробила такий демарш? Адже від того часу, спочатку портрети Івана Павла ІІ і Бенедикта XVI, а потім портрет Франческа, аж до цього закритого синоду, вони підписували "PAPA NOSTRO: N..." Берголіо, наприклад, був у них зображений на кольоровому фото, цілуючим оздоблене квітами Розп'яття.

Скоріше за все, вони мають правдиву інформацію про те, що сталось на цьому синоді. А саме, що Берголіо під час закритого синоду переконував новусордовських єпископів визнати право гомосексуалістів на церковні "шлюби" і право на розлучення і повторні "шлюби" між жінками і чоловіками, які є приписані до новусордовських парохій. Також він наполягав, щоб як одним так і іншим було забезпечене право на сповідь і причастя на рівні з тими, хто перебуває в законних природніх подружніх стосунках, або ведуть цнотливе одиноке життя. Тобто, його метою є остаточно зруйнувати встановлений Богом інститут родини, офіційно "узаконивши" протиприродні сексуальні стосунки серед послідовників релігії Новус Ордо. І, нав'язуючи допущення гомосексуалістів, розлучених і повторно "одружених" до таїнств Сповіді і Причастя, Берголіо методично, крок за кроком перетворює очолювану ним структуру 2 Ватикану - Новус Ордо на клуб "вільної любові".

Ці його пропозиції настільки були явним запереченням двохтисячолітнього вчення Католицької Церкви і Самого Христа, що навіть новусодровські єпископи були шоковані. Певне число кардиналів написали Берголіо відкритого листа, в якому заявили незгоду з його такими революційними пропозиціями. Зміст цього листа приховується від україномовних читачів. А в передостанній день синоду, 24 жовтня 2015 р., кардинал Томаш Пета з Казахстану звернувся до усіх присутніх прелатів, сказавши, що вони зробили роботу Диявола ... вдихаючи диявольський дим. Деякі кардинали засміялись. Італійський єпископ Марцелло Семераро з Альбано сказав журналістам, що він відчув серед учасників синоду гірке відчуття огиди.

Поміж учасників синоду, в якому брали участь 270 новусордовських єпископів з цілого світу, від України були присутні архієпископ Мечислав Мокщицький (РКЦ-новусордро), верховний єпископ-митрополит Святослав Шевчук, єпископ Борис Гудзяк і єпископ Гліб Лончина, які представляли УГКЦ.

Єпископ Мечислав Мокшицький каже про уділення тайн Покаяння і Причастя для розлучених і повторно одружених що: це питання потребує ще довших консультацій, адже є дуже складним з точки зору душпастирства і ще більше ділитиме парафії.

Натомість, архієпископ Святослав Шевчук, говорячи про його ставлення до прийнятої Парламентом України поправки в Трудовому Кодексу щодо недискримінації гомосексуалістів, згадав синод: Отож насправді тут зроблений вибір не на користь свободи, недискримінації та Європи, а вибір на користь нової антилюдської та дискриміантивної ідеології ґендеру, яку однодушно засудили католицькі єпископи на останньому папському Синоді. Але, обидва прямо не кажуть, що ж насправді було прийнято на тому "папському синоді".

Отже, судячи з такої багатозначущої метаморфози портрета Берголіо на сайті Трансальпійських Редемптористів, якого вони визнають папою, можна зробити висновок, що їм відомі його революційні ініциативи і постанови згаданого синоду. Скоріше за все ці постанови є дуже недобрими. Другим доказом цьому є те, що з Синів Найсвятішого Відкупителя (таку назву вони взяли після офіційного входження в підпорядкування 2 Ватикану), вони знову перетворились на Трансальпійських Редемптористів (назва, яку вони мали з моменту створення їхньої конгрегації Архієпископом Лефебром у 1987 році). І ще одним доказом може бути виставлене ними інтерв'ю одного з новусордовських єпископів в останні дні синоду:

Кардинал Арінзе з Нігерії дає інтерв'ю для LifeSite News, в якому він проголошує в чудово простий і ясний спосіб вчення Церкви про розлучення і повторні шлюби, про смертний і легкий гріх і про совість, про Божий Закон і Церковний Закон, про Таїнство Сповіді і т.д. Ми молимось Богові, щоб Він надихнув багатьох Князів Церкви піднятись і публічно проголошувати Її постійне Вчення.

Деякі висновки:

  • "Папський синод" 4-25 жовтня 2015 р. є черговим доказом того, що церква 2 Ватиканського собору не є Католицькою Церквою;
  • Кожний новий папа 2 Ватикану є гірше за попереднього;
  • Франческо є найгірший за усіх його попередників разом взятих;
  • Кожне слово, послання, дія, вчинені кожним папою 2 Ватикану особисто, або разом з новусордовським єпископатом, роблять цю церкву все більше віддаленою від Християнства і роблять її все більше язичницькою, а навіть атеїстичною;
  • Різки критичні заяви поодиноких новусордовських єпископів або окремих конгрегацій щодо рішень цього синоду не мають жодного значення, бо вони не змінюють ситуації в корені. Їх змістять з їхніх посад, вивівши за штат чи на емеритуру, або понизять в статусі, а на їхнє місце призначать слухняних виконавців рішень синоду, або суспензують чи заборонять конгрегацію, або вони замовкнуть і з часом будуть постійно або деколи "сповідати", "причащати" і "вінчати" геїв і розлучених, надалі трансформуючи релігію Новус Ордо на відверто диявольську релігію;
  • Якщо після цього "папського синоду" хоча б один єпископ або священик не підніме питання про негайну резигнацію Берголіо і про негайне скликання конклаве, на якому буде обрано Папу, який поверне усіх новусордовців до Католицької Традиції, то це означає, що в церкві 2 Ватикану не лишилось жодного єпископа або священика, який розуміє, що Вікарій Христа не може піднімати питання "шлюбів" між содомитами і питання узаконення "свободної любові" між чоловіками і жінками;
  • Можливо, після цього синоду якесь число єпископів і (або) священиків самі, або з вірними долучаться до одного з Лефебристських рухів, що означає, що вони фактично залишаться в системі 2 Ватикану, лише почнуть трохи більше її критикувати і разом з тим вестимуть перемовини з високими чинами 2 Ватикану про якийсь офіційний статус в тій самій системі 2 Ватикану;
  • Можливо, після цього синоду якесь число єпископів і (або) священиків вийдуть з 2 Ватикану самі, або з вірними і, визнавши Седе Ваканте, долучаться до Католицької Церкви і будуть самі і разом з вірними практикувати спасенні приписи Католицької Традиції.

Лишається тільки зазначити, що оскільки "папський синод" 4-25 жовтня 2015 р. не має жодного стосунку до Католицької Церкви, то його рішення ніяк не зобов'язують ані духовенство, ані вірних Католицької Церкви.

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 600 | Додав: