12.12.2018
Головна » 2012 » Серпень » 11 » Вечірня World Youth Day
18:50
Вечірня World Youth Day

Правильно відпочивайте. Арендуйте кімнату
в готелі, пограйте в карти, в дурака

(З повчання одного новусордівського єпископа для
священиків під час літніх реколекцій 1996 р. в Києві)


Можливо, ви вже читали ці матеріали про World Youth Days, які розпочав анти-папа Іван Павло 2 (Кароль Войтила) і продовжує їх проводити його наступник у антипапстві Бенедикт 16 (Йосиф Ратзінгер):

"Радикальний євангелізм" Бенедикта 16 в Мадриді
Woodstock = World Youth Day = YOUCAT
World Youth Days це не Woodstock?
"Бордель" под зонтиком Бенедикта 16

Декілька днів тому назад я натрапив на чергове фото, зроблене під час одного з вище згаданих World Youth Days.

Vesper_WYD.jpg На ближньому плані бачимо декількох молодих "паломників", які в очікуванні шоу анти-папи проводять вечір за грою в карти. Така собі імпровізована тусовка - дівчата у пляжному одязі в компанії з хлопцями, яких на "паломництво" делегували їхні новусордівські парафії. На дальному плані щось подібне - "паломники" нудьгують, не знаючи чим зайнятись перед зустріччю з сучасним "папою", який зібрав їх з усього світу у величезний натовп перекинутись в картішки. Це плоди Нової Релігії 2 Ватикану, це є типовою ілюстрацією впровадження "радикального євангелізму" анти-папи Бенедикта 16.

Такого в Католицькій Церкві до 2 Ватикану ніколи не було. Немає цього і зараз в Католицькій Церкві. Те що відбувається у 2 Ватикані - відбувається у 2 Ватикані, який не має жодного відношення до Католицької Церкви.

Нещодавно один мій знайомий, який років п'ятнадцять тому назад став членом секти 2 Ватикану, дуже обурювався тим що він бачить на цьому сайті. Але - увага - його обурюють не анти-Християнські дії духовенства та анти-пап його секти, його обурює критика цих дій.

Він сказав:

Так багато людей думають зле про "католицьку церкву", а тут ще й ти зі своїм "підступним" сайтом налаштовуєш людей проти "католицької церкви".

Як не дивно, але це дуже цікава заява, яка насправді свідчить про правильне розуміння проблеми багатьма адептами Нової Релігії. Фактично вони вбачають у діях 2 Ватикану загрозу для Віри. Але, замість того, щоб чесно це визнати, і припинити членство в анти-Християнській системі, вони натомість закликають не налаштовувати людей проти католицької церкви.

Тут бачимо класичне фарисейство. Такі люди, як той мій знайомий, чудово розуміють, що участю в анти-Християнських діяннях 2 Ватикану вони чинять гріх проти Віри, але перекручують все так, ніби цей гріх походить від Католицької Церкви. І тому вони дуже лютують, коли бачать, що рано чи пізно гріх викривається і вказується справжнє джерело його походження.

Говорити про реальний анти-Християнський стан речей у Новій Релігії 2 Ватикану є обов'язком кожного Католика. Тим більше, що 2 Ватикан сам той стан не приховує, а, навпаки, за допомогою численних ЗМІ оприлюднює. Неймовірно, але виходить так, що ми одне й те саме висвітлюємо.

Різниця лише ось в чому, в акцентах:

  • 2 Ватикан активно пропагує і насаджує його анти-Католицьку Нову Релігію і усіх закликає до участі у тій псевдо релігії, видаючи її за Католицьку.
  • Ми, вірні Католицької Церкви, закликаючи відкидати Нову Релігію 2 Ватикану, як щось дуже шкідливе і навіть смертельно небезпечне для душі, називаємо речі своїми іменами. Водночас, ми пропонуємо вивчати Традиційну Католицьку Віру, яку 2 Ватикан повністю заперечує.

Фото: www.traditioninaction.org

о. Керлі
10.08.2012

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 791 | Додав: