18.02.2019
Головна » 2016 » Грудень » 11 » Вони мають будівлі ... Ми маємо Віру
00:29
Вони мають будівлі ... Ми маємо Віру

Св. Атанасій написав наступного листа під час жахливих аріанських переслідувань. Він написав його, щоб підбадьорити його маленьку громаду Католиків, яка залишилась безкомпромісно зберігати Віру. Цей лист є навіть більше актуальним сьогодні, під час страшної апостазії, яка була запущена синагогою Сатани через окупацію Папського Престолу на Конклаве 1958 року.

Лист Святого Атанасія до його Громади
(4-е Століття по Р.Х.)

"Нехай Бог втішить вас! ... Що робить вас сумними ... той факт, що інші окупували церкви силою, в той час як ви залишились назовні. Це факт, що вони мають приміщення - але ви маєте Апостольську Віру. Вони можуть окупувати наші церкви, але вони знаходяться поза Вірою. Ви залишаєтесь поза місцями поклоніння, але Віра мешкає всередені вас. Давайте розважимо: що є більш важливим, місце чи Віра? Правдива Віра, очевидно. Хто втратив і хто переміг у цій боротьбі - той, хто тримає приміщення, чи той, хто тримає Віру?

Це правда, приміщення є добрими, коли там проповідується Апостольська Віра, вони є святими, якщо усі речі, які там діються, робляться у святий спосіб ...

Ви є ті, хто є щасливими; ви є ті, хто залишається у Церкві завдяки вашій Вірі, хто непохитно тримає підвалини Віри, яка прийшла до вас від Апостольської Традиції. І коли огидні ревнощі намагались багаторазово похитнути її, вони не мали успіху. Вони є тими, хто відколовся від неї під час цієї кризи.

Ніхто, ніколи не переможе вашу Віру, улюблені Брати. І ми віримо, що одного дня Бог поверне нам наші церкви.

Тому, чим з більшим насильством вони намагаються окуповувати місця поклоніння, тим більше вони відділяються від Церкви. Вони заявляють, що вони представляють Церкву, але насправді вони є тими, хто, блукаючи, видаляють себе геть.

Навіть якщо число Католиків, вірних Традиції, зменшилось до жменьки, вони є правдивою Церквою Ісуса Христа."

(Coll. selecta SS. Eccl. Patrum, Caillau and Guillou, Vol. 32, pp. 411-412)
Категорія: Розважання | Переглядів: 314 | Додав: