29.09.2020
Головна » 2015 » Март » 5 » Заява Єпископа Тіссієра Маллераіса
15:19
Заява Єпископа Тіссієра Маллераіса

У 2012 році Єпископ Річард Уілліамсон залишив Товариство Святого Пія Х і разом з понад сотнею священиків, які вийшли разом з ним, створив Товариство Святого Пія Х Строгої Обсервації. Пішли вони на цю акцію на знак протесту проти дій Голови Товариства Святого Пія Х, Єпископа Бернарда Фелле, який впродовж останніх 15 років провадить процесом знищення цієї структури шляхом поступового і повного приєднання до 2 Ватикану.

bp-wiiliamson-mallerais-00

Єпископ Уілліамсон відкрито повстав проти Єпископа Фелле, звинуватив його у зраді Традиційного Католицтва і, зокрема, принципів Архієпископа Марселя Лефебра. Єпископ Уілліамсон є одним з чьотирьох єпископів, яких висвятив Архієпископ Лефебр у 1988 році, і був єдиним з них, який наважився відкрито висловити свою позицію. Проте, 1 січня 2015 року ситуація змінилася. У своєму бюллетню, 28 лютого 2015 року, він повідомив про те, що до нього долучився Єпископ Тіссієр Маллераіс, який є Головою Товариства Святого Пія Х у Франції.

Під час промови в Чікаго, Іллінойс, 1 січня 2015, Єпископ Тіссієр Маллераіс дуже відверто розкритикував Єпископа Бернарда Фелле і його курс на приєднання Товариства до 2 Ватикану. Зокрема він сказав: Це є строгим обов'язком для кожного священика, бажаючого залишатись Католиком, відокремитись від Соборної Церкви (2 Ватикану) на такий час, поки вона не повернеться до Традиції Церкви і Католицької Віри. Нагадуючи фальшивим друзям в Товаристві Святого Пія Х про те, що вони не хочуть відокремитись від Соборної Церкви, він використав щодо неї термін Архієпископа Марселя Лефебра анти-Католицька секта.

Ця новорічна заява Єпископа Тіссієра Маллераіса довела до шаленства Єпископа Бернарда Фелле.

Джерело:
www.traditio.com
March 6, 2015 - Sts. Perpetua & Felicitas, Martyrs

P.S. Називаючи 2 Ватикан анти-Католицькою сектою, обидва єпископи продовжують впевнено величати голову цієї структури, єретика-атеїста Хорхе Берголіо, "папою", хоча їхній святитель, засновник Товариства Святого Пія Х, Архієпископ Лефебр, час від часу висловлювався на підтримку Седеваканте. Така постава Єпископа Річарда Уілліамсона і Єпископа Тіссієра Маллераіса є доказом їхньої нещирості і лукавства, які фактично обманюють вірних, і залишають їх під ковпаком 2 Ватикану - анти-Католицької секти.

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 818 | Додав: