Католицьке свячення

П. Де знаходитсья Семінарія?
В. У 2005 семінарія переїхала до Brooksville, Florida (близько 30 хвилин північніше Tampa)

П. Хто викладає в Семінарії?
В. Його Преосвященство Єпископ Доналд Сенборн, Його Преосвященство Єпископ Данієл Долан, Його Преосвященство Єпископ Йосиф Селвей, о. Ніколас Деспозіто, о. Герман Фліесс.

П. Які курси я повинен вивчати?
В. Гуманітарні: Латинська, Історія, Література, Музика і Мистецтвознавство, Англійська композиція. Філософія: Логіка, Космологія, Психологія, Етика, Метафізика, Критеріологія, Теодиція. Теологія: Догматична Теологія, Моральна Теологія, Кодекс Канонів, Свята Літургія, Святе Письмо, Пасторальна Теологія, Церковна Історія, Гомілетика.

П. Як довго треба навчатися, щоб стати священиком?
В. Близько семи років після вищої школи, залежно від рівня знання Латинської. Перед 2 Ватиканом випускники вищої школи студіювали в семінарії протягом восьми років: два роки гуманітарних, два роки філософії, і чотири роки богословії. Але через потребу у священиках ми зменшили курс до семи років, хоча ми не забрали нічого з програми.

П. Яким є життя в Семінарії?
В. Семінарія це чудове життя миру, молитви і навчання. Спитайте літнього священика, і він скаже вам, що самі щасливі дні його життя були в семінарії. Семінарія хоче молодого чоловіка перетворити у молодого священика. Для цього необхідно дати йому моральну, духовну, літургічну і інтелектуальну формацію, що залишиться з ним на все життя. Тому для цього семінарист має розклад молитви, літургічної і приватної, розклад студій та розклад інших обов'язків які готують його для досягнення мети.

П. Скільки коштує навчання в Семінарії?
В. Про це треба запитати ректора Семінарії через email. Ті, чиї батьки не можуть платити цілу суму, чи частину, можуть шукати допомоги доброчинців. Їхній парох може знайти спонсора для них, і кандидати не повинні вагатися про це просити. Семінаристи також повинні шукати можливости літнього заробітку в їхніх парафіях або десь ще.

П. Хто мене буде висвячувати?
В. Важно висвячений традиційний Католицький єпископ. Єпископ Данієл Долан і Єпископ Доналд Сенборн висвячують семінаристів випускників Most Holy Trinity Seminary.

П. Що я буду робити після свячень?
В. Великою мірою залежить від вас. Єпископ, який висвятить вас, вимагатиме щоб ви приєднались до якоїсь конгрегації священиків, або виконували роботу зі старшим священиком протягом п'яти років. Після того ви можете продовжувати працювати з конгрегацією, чи приєднатись до якогось священика, або працювати особисто. Будь який тип роботи священика відкритий для вас: парафіяльна праця, школи, семінарія, місіонерська робота, реколекції, капеланство в монастирях і т.д.

П. Яким є життя священика?
В. Це не відрізняється від того, що було до 2 Ватикану, який став причиною багатьох проблем в Церкві, і через це з'явилось багато замішання, але це хрести які священик повинен нести сьогодні, щоб зберігати істинну Віру і працювати для Церкви.

П. Які якості і документи я повинен мати?
В. - Мати не більше тридцяти років (Виключення можуть бути в випадку, якщо кандидат вже пройшов певний вишкіл в іншій традиційній семінарії)
- Мати добру репутацію
- Бути вільним від емоційно/психологічних проблем
- Мати добре здоров'я. (Медичний сертифікат необхідний)
- Не мати боргів. (Повернення запозичень може бути відкладене, якщо кредитор захоче. Таке часто буває зі студентськими позиками)
- Бути вільним від канонічних перепон.
- Диплом вищої школи для вищої семінарії
- Диплом меншої школи для малої семінарії

П. Чи повинні володіти англійською мовою при вступі до Семінарії кандидати з України?
В. Кандидатам з України при вступі до Семінарії бажано мати базовий рівень знання англійської мови. Якщо кандидат взагалі не володіє англійською, це не є перешкодою. На вивчення англійської, як правило, ідуть перші два триместри, хоча на практиці це може зайняти цілий рік. При цьому семінарист буде присутнім на лекціях з інших дисциплін. Головне при вступі до Семінарії мати покликання до Священства.

П. Як мені вступити до Семінарії Найсвятішої Трійці?
В. Заповнити Application for Entrance і надіслати о. Ніколасу Деспозіто:

fatherdesposito@gmail.com

© Catholicmessage.org 2011-2021


Хостинг от uCoz