Папа Св. Пій Х

ГОЛОВНІ ПРИНЦИПИ

1. Семінарія Пресвятої Тройці організована як центр для формації Римо Католицьких священиків згідно стандартів, які встановлені Католицькою Церквою ще до 2 Ватиканського собору. Єдиним мотивом для заснування і метою її функціонування є збереження Римо Католицького священства, не тільки для важності Святого Таїнства, але також для збереження ортодоксальності і справжньої формації Римо Католицьких священиків. Потреба в такій семінарії продиктована через доктринальні, літургічні і дисциплінарні спустошення які відбулися в незчисленній кількості душ, як прямий результат 2 Ватикану і його послідуючих змін.
2. Семінарія визнає що 2 Ватикан і його доктринальні, дисциплінарні і літургічні реформи які ним здійснені, є субстанціональним зміненням Католицької Віри. Ці єретичні, злі і святотатські реформи ні в якому разі не могли виходити з Римо Католицької Церкви, оскільки вона є непомильною в її доктринах, її принципах та її літургічному поклонінні. Семінарія таким чином визнає, що Novus Ordo ієрархи (включаючи особливо Бенедикта 16), всупереч будь яким і всім зовнішнім видам авторитету, не є правдивими Католицькими папами, ані правдивими Католицькими єпископами, і не мають авторитету урядувати, тому що вони є авторами доктринальних, дисциплінарних і літургічних жахів, які окупували наші святі місця. Семінарія визнає, що вони є фальшивими пастирями, і повинні бути об’явлені такими.
3. Семінарія пропонує як рішення проти пагубних змін 2 Ватикану, повністю відкинути цей собор як фальшивий, включно з його декретами і указами. 2 Ватиканський собор показав себе як фальшивий собор позбавлений керівництва Святого Духа через факт, що він проголосив доктрини, які раніше вже були засуджені Церквою. Детальніше на сайті Семінарії.

ДОКТРИНАЛЬНІ ПРИНЦИПИ

4. Most Holy Trinity Seminary сповідує і є прив’язаною до всього що міститься в Божественному Об’явленні, написаному чи усному, і яке було пропоноване Церквою як об’явлене Богом чи то через її торжественне судження чи то через її звичайний і універсальний магістеріум.
5. Тому що Семінарія повністю визнає магістеріум Церкви, вона цілим серцем відкидає єретичні вчення 2 Ватикану щодо одності Церкви, а саме що Церква Христова не є ексклюзивно ідентифікована з Католицькою Церквою, але тільки існує в ній. Ця єретична доктрина міститься принципово в Lumen Gentium, і її єретичне значення підтверджене в заявах Павла 6 і його наступників, зокрема в Кодексі Канонів 1983, в Декларації 1992 відносно Церкви і Причастя, та в Екуменічних Директивах. Це все є проти вчення Католицької Церкви, що принципово міститься в Satis Cognitum Папи Лева XIII, Mortalium Animos Папи Пія XI, Mystici Corporis Папи Пія XI і в осуді «Теорії Гілок» зробленого Святим Офісом за Пія IX.
6. Семінарія також відкидає вчення 2 Ватикану відносно екуменізму як дуже єретичне, яке стверджує що не католицькі релігії є середниками спасіння. Ця доктрина прямо суперечить вченню Церкви про те що немає спасіння по за Католицькою Церквою, назване Папою Пієм IX «найбільш добре знаною Католицькою догмою». До цього ж, екуменічні практики які стали результатом єретичних доктрин, є прямо супротивні Mortalium Animos Папи Пія XI.
7. Семінарія відкидає вчення 2 Ватикану про релігійну свободу, яке міститься в Dignitatis Humanae, і яке майже слово в слово утверджує доктрини, які засудили Папа Пій VII в Post Tam Diuturnas, Папа Григорій XVI в Mirari Vos, Папа Пій IX в Quanta Cura і Папа Лев XIII в Libertas Praestantissimum. Це вчення 2 Ватикану також є запереченням царювання Ісуса Христа в суспільстві як воно відображене в Quas Primas Папою Пієм XI і постійною поставою і практикою Церкви відносно світського суспільства.
8. Семінарія відкидає вчення 2 Ватикану щодо колегіальності, яке замахується змінити монархічну конституцію Католицької Церкви, якою вона була обдарована Божественним Спасителем. Ця доктрина 2 Ватикану підтверджена Кодексом Канонів 1983, який заявляє що суб’єктом найвищого авторитету Церкви є колегія єпископів разом з папою. Це твердження є контрадикцією визначеної доктрини Вселенського Собору Флорентійського і Вселенського Собору I Ватиканського.

ЛІТУРГІЧНІ ПРИНЦИПИ

9. Семінарія прив’язана до Католицької Літургії Римського Обряду, священицької за суттю і недоторканою модерністами.
10. Відповідно, Семінарія відкидає Ordo Missae Павла 6 як злу літургічну дисципліну, тому що (1) це містить єретичне визначення Меси; (2) це було скомпоновано з виразним наміром зробити екуменічну літургію, задовольняючу протестантів, позбавлену Католицької правди відносно священства, Святої Жертви Меси, і реальної присутності Христа в Святій Євхаристії; (3) Це було скомпоновано за допомогою і запрошенням шістьох протестантських служителів, що показує єретичний дух в якому це було зачате і сформульовано. Детальніше на сайті Семінарії.
11. Семінарія відкидає реформи 2 Ватикану для інших таїнств, які показують той самий дух екуменічної апостазії. Визначним між іншими тут є 2 Ватиканський обряд свячень, який видалив поняття священства, що приносить жертву, і на субстанціональному рівні була змінена форма цього таїнства відносно тої форми якої наказав триматись Папа Пій 12 в Sacramentum Ordinis.
12. Семінарія також відкидає реформи Міссала і Часослова зроблені у 1955 і після, тому що вони були змодельовані і видумані Анібалом Бугніні, автором Ordo Missae Павла 6. Коли вдивляємось в послідуючому світлі остаточних реформ 2 Ватикану, це є ясно що реформи Меси Святої Седмиці зокрема у 1955, є такими ж реформами , які подібні 2 Ватиканських.
Законним оправданням відкиненню цих обрядів, які були введені правдивим Римським Понтифіком, є принцип епікеї, оскільки якби Папа правив в даний час, це є розумно припускати що він не хотів би таких змін для Церкви.

ДИСЦИПЛІНАРНІ ПРИНЦИПИ

13. Семінарія прив’язана до Кодексу Канонів Закону 1917 року.
14. Семінарія відкидає Кодекс Канонів 1983, тому що (1) він створений через Івана Павла 2, фальшивого папу, який не мав юрисдикції видавати будь які закони для Католицької Церкви, тому що він пропагував єресі і хиби 2 Ватикану; (2) він містить єресі 2 Ватикану відносно Церкви, згадані вище; (3) він дозволяє святотатство щодо Найсвятішого Таїнства через дозвіл приймати його не католиками, що є тяжким гріхом; (4) він дозволяє communicatio in sacris з не католиками, що є тяжким гріхом.
15. Семінарія має легальне підґрунтя для існування, і для апостолату священиків, які є випускниками семінарі згідно з принципом епікеї. За відсутності законодавця, тобто правдивого Папи, кожний може розумно припускати, що це є волею Церкви, і таким чином є законним і навіть обов’язковим для вірних, особливо для духовенства, виконувати місію Церкви по спасінню душ. І оскільки це може бути виконаним тільки через приношення Святої Офіри Меси і звершення Таїнств, потребується щоб клірики робили кожне зусилля задля виконання цього завдання.

МЕТА І БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

16. Безпосередньою метою Семінарії є виховання священиків згідно стандартів, які встановлені до 2 Ватикану. Кінцевою метою Семінарії є вирішення проблеми 2 Ватикану. Єдиним вирішенням цієї проблеми, є засудження його як фальшивого собору, на якому домінували єретики, і відміна й ігнорування його декретів та указів. Відповідно, Семінарія не шукає визнання від єретичних ієрархів які насаджують 2 Ватикан, не шукає співпраці з Novus Ordo кліриками, як ніби перебуваючи в одній церкві чи релігії. Семінарія відкидає ідею Indult Mass, або тих священиків, які приймають дозвіл або просять дозволу Novus Ordo ієрархії для праці в єдності з модерністами єретиками.
17. Католицька Церква, в баченні Семінарії, не буде зцілена від цих поточних проблем до тих пір, поки ієрархічні престоли, зокрема папський, будуть знову зайняті Католиками. Допоки модерністи єретики мають просто вигляд влади який вони зараз мають, проблема 2 Ватикану буде тривати. На даний час Семінарії, так само як і священикам які випускаються нею, було б гидко навіть уявити офіційне визнання з боку Novus Ordo ієрархії, чи йти на компроміс з модерністами, яких Св. Пій X назвав «найбільш шкідливими з усіх ворогів Церкви», які намагаються «повністю зруйнувати Христове Царство».

© Catholicmessage.org 2011-2021


Хостинг от uCoz