25.06.2019
Головна » Статті » Статті о. Антонія Чікади

Для нео-традиційних седевакантистів, 'секс продається'

Для нео-традиційних седевакантистів - “Sex Sells” («секс продається»)

(“Sex Sells” Секс в рекламі – використання сексуальних чи еротичних образів, зображень в рекламі задля збільшення цікавості до певного продукту з метою продажу.)

Як я відмітив кілька тижнів тому в «Помилках Атанасія Шнайдера», «правих» в соборній церкві - «консерваторів» або, у випадку тих, хто пропагує стару месу в системі Novus Ordo, «нео-традиціоналістів» - стає все більше, і більш шаленим стає засудження Бергольо. Усього лише шість років тому розмови про папську єресь в цих колах зазвичай відкидали як «розкольницькі седевакантистські фантазії» або як «відкидання обіцянки Христа, що ворота пекла ніколи не переможуть».

Тепер, однак, ми знаходимо істеблішмент консерваторів і нео-традиціоналістів у «Відкритому листі до єпископів Католицької Церкви», заявляючих, що «Ми звинувачуємо Папу Франциска в канонічному делікті (т.т. золчині) єресі.»

Сильні речі і хороший розвиток. Це дуже заохочує бачити, як консерватори і нео-традиціоналісти нарешті починають сприймати серйозно уявлення про те, що сама єресь - і багато чого з неї - стоїть за виродженням віри і моралі, що відбувалося по всьому світу після Другого Ватиканського Собору. І це також заохочує бачити, як вони визнають, що єресь може і дійсно приходить (принаймні у випадку Берголіо) від сумнівного папи.

Але чому зараз? Це просто: "Секс продається", - каже рекламний агент. Іншими словами, це так чи інакше привертає увагу нашої занепалої людської натури.

Звідси шок і обурення, що спалахнули минулого літа скрізь серед Католиків через скандали, пов'язані з сексуальним насильством вчиненим кліриками, як по відношенню до кліриків-хижаків, так і по відношенню до їхніх двигунів: McCarrick, Cupich, Wuerl, Farrell, Maradiaga, Ricca, Zanchetta, і сотень серед нижчого кліру. Через сексуальну складову, історія запалила вогонь в ефірі, друкованих та соціальних мережах, і не виявляє жодних ознак зникнення.

Це було б досить мінливою самостійною сумішшю, але воно стало пов'язаним у свідомості багатьох людей з більш кричущими єресями Бергольо, що стосуються сексуальної моралі - розлучення / повторний шлюб, Хто я такий щоб судити, алфавітна супова мафія, «розмноження, як кролики», і т. п., разом з його божевільним лицемірством про «клерикалізм».

Ця комбінація повалила єдину константу, яку консерватори створили після Ватикану II, на що завжди могли розраховувати: незмінне офіційне вчення про сексуальну мораль, яке декларувало, що розлучення і повторний шлюб, гомосексуальні дії, контрацепція, аборти та подібні практики завжди були грішними. В той час, як під керівництвом Павла VI, Івана Павла ІІ та Бенедикта XVI ці офіційні вчення на практиці широко ігнорувалися, вони, тим не менш, залишалися «на книжках». Для консерваторів це було так, якби секс був усім що мало значення для справжнього Католика.

Коли Chaos Frank нещодавно почав підривати ці вчення як словом, так і ділом, консерватори та нео-традиціоналісти стали балістичними. Єресі Франциска про сексуальну мораль, їх недавній Відкритий Лист є достатньою підставою для кардиналів і єпископів знайти його винним у канонічному злочині єресі, і якщо він відмовиться покаятися, оголосити його зміщеним з папства.

Тому для них, коли мова йдеться про єретичних пап і седевакантизм, «секс продається».

Але було б набагато більше користі для Католиків у довгостроковій перспективі, якби автори листа розглядали питання ширше: як ми дісталися до такого стану справ? Безумовно, випотрошення Бергольом Шостої і Дев'ятої заповідей, а також Католицьких догм про гріх і благодать є жахливим. Але що і хто зробив це можливим?

Відповідь - Ватикан II і попередники Бергольо.

Модерністська єресь, безжалісно придушена Святим Пієм X, знову з'явилася у Ватикані II, щоб посіяти шкідливі насіння своїх помилок через всі так / ні, що існують в соборі, екзистенціалістські нарікання, двозначності, неоднозначністі, обхідності, мовчання, отруєні неологізми, перевизначення, помилкові еквівалентності, зруйновані відмінності та інше. І саме ті люди, до яких сьогоднішні консерватори ставляться як до героїв православ'я, Іоанн Павло ІІ і Бенедикт XVI-Ратцінгер, які брали участь у соборі - у випадку Ратцінгера, навіть керували соборним богословським курсом - імплементували його «реформи» і прокладали шлях для неподобств Бергольо.

Тому, як всесвітнє виродження у вірі та моралі, яке випродукував Ватикан II катиться далі, консерватори та індультисти часу, вважаючи, що сексуальна мораль здається незмінною, пройшло сорок років шаленого ігнорування декларацій Івана Павла II та Бенедикта XVI, які демонтували, підірвали або змінили великі шматки Католицької догми.

Таким чином захищені, і Войтила, і Ратцінгер, незважаючи на «богослов'я тіла» і схвалення презервативів останнім, могли сміливо проголосити цілу низку єресей, без великого писку з боку консерваторів і нео-традиціоналистів, тому що Шоста і Дев'ята все ще були якось «на книгах».

Але як тільки сокира прикладається до Католицької догми, мораль неминуче буде наступною. І це, для “правих” у церкві Новус Ордо, має бути справжнім уроком, який вони отримують з єресей Хорхе Маріо Берголіо.

Тому, хоча це дуже хороший знак того, що певні консерватори та нео-традиціоналісти досягли переломного моменту на одному з «папів» Ватикану II через його єресі про сексуальну мораль, я сподіваюся, що вони розглядатимуть цей факт як гігантську неонову стрілку, що вказує на безліч догматичних єресей його попередників, і в кінцевому рахунку, справжню причину всіх наших бід - модерністських єресей, які є самою основою Розбійничого Собору, Ватикан II.

о. Антоній Чікада

Джерело: For Neo-Trad Sedevacantists, “Sex Sells”

Категорія: Статті о. Антонія Чікади | Додав: (22.05.2019)
Переглядів: 38