04.06.2020
Головна » Статті » Статті о. Антонія Чікади

Єдина Світова Екуменічна Церква Бенедикта 16
Єдина Світова Екуменічна Церква Бенедикта 16

Що ми можемо очікувати від Ратзінгера? Попередні роздуми.

Бенедикт 16 змальований медіа і вітається Новус Ордо консерваторами (і навіть деякими традиціоналістами) як доктринальний хард-лайнер, опозиційний до морального релятивізму, який налаштований ліквідувати зловживання і знову скерувати Церкву на більш "традиційний" шлях.

Він інтелектуальний діамант, переконливий спікер і високо культурний - і навіть виглядає шанувальником деяких традиційних літургійних практик.

Ці враження піднімають фальшиві надії і ведуть до типу пухнастого мислення що може добре заманити деяких необережних Католиків у хваткі обійми модерністської Екуменічної Єдиної Світової Церкви.

Слова Бенедикта 16 його першого робочого дня, 20 квітня 2005 року, мають розвіяти будь які ілюзії. У його першому офіційному вітанні Бенедикт задекларував його "тверду і впевнену волю" продовжити імплементацію 2 Ватикану, особливо екуменізму, який він назвав "фундаментальним принципом, заради сприяння якому він буде робити все". Пізніше того ж дня, він відіслав палкого листа головному рабину Рима, обіцяючи "продовження діалогу і підсилення співпраці" з Юдеями. Під час його "інавгураційної меси" 24 квітня - колишні Папи коронувалися трьох ярусною короною - Протестантські єретики і Православні схизматики були посаджені по честі наступними після (номінально) Католицьких єпископів.

Чи можуть традиційні Католики передбачити що "очікувати і бачити" за що цей чоловік стоїть? Чи мають вони, затамувавши подих сподіватись, що він дозволить більш традиційну месу - навіть якщо він зайнятий продаванням нашої Католицької віри єретикам, схизматикам і Юдеям?

Тут є декілька суттєвих пунктів, які можуть прояснити ці питання:

1. Ратзінгер є модерніст

Йосиф Ратзінгер у піджаку і краватці був одним з ключових модерністських теологів на 2 Ватикані - частиною єретичної кабали, яка включала Раннера, Кюнга, Шілебекха і Баума. Ратзінгер і компанія були відповідальними за мозкову атаку на собор і повернення його у бік штучної доктринальної, моральної і літургійної революції, яка повинна зруйнувати Церкву.

Пізніше як кардинал і голова Ватиканської конгрегації доктрини і віри за Івана Павла 2, Ратзінгер видав або затвердив багато офіційних доктринальних тверджень і декларацій, які містили як доктринальні помилки так і справжні єресі.

Його Об'єднавча Декларація з Лютеранами зрадила вчення Трентського Собору про оправдання на користь протестантизму. В іншому випадку Ратзінгер затвердив як важний обряд меси, яка навіть не має слів освячення.

2. Єресь Ратзінгера про Єдину Світову Церкву

Найбільша категорія єресей Ратзінгера/ІП2, це заперечення "єдинності" Католицької Церкви яку ми визнаємо кожної неділі в Символі Віри - Вірую в єдину Церкву.

Католицьке вчення є таке: Церква Христова це Римо-Католицька Церква, яка єдина має засоби спасіння світу. Будь яка релігія за межами Римо-Католицької Церкви, наприклад Грецька Православна, Протестантська, Юдейська і т.д. не зважаючи на істини, які вони можуть мати, чи навіть дійсні таїнства, вони є псевдорелігіями і не є засобами спасіння.

Ратзінгерові/ІП2 примарні декларації суперечать Церкві як громаді і є типом єдино-світової церкви, до якої належать Католики, схизматики і єретики, кожен маючи "елементи" Церкви Христової, неважливо "сповна" (Католики) чи "частково" (єретики і схизматики). Найкраще мати всі "елементи" - але мати лише трохи це також досить добре.

Таким чином членство у Церкві Христовій стає чимось подібним до "щасливого обіду" у McDonald: щасливий обід міститься у "повноті" для дитини, яка має їжу, напій і ляльку у фірмовій коробці. Але ви можете замовити той самий бургер, маленьку фрі і напій, щоб дати вашій дитині лише "частково" щасливий обід. Це також їжа з "елементами", хоча ваша дитина не отримала "повноти", яка є у ляльці з коробкою.

Принципові єресі Ратзінгера яким він навчає щодо Церкви є наступні:

  1. Схизматичні і/або єретичні церкви є частиною Церкви Христової.
  2. Можливо бути частиною Церкви Христової без підпорядкування Римському Понтифіку.
  3. В кожній важній целебрації Євхаристії, навіть схизматичній, єдина, свята, Католицька і Апостольська Церква є присутня.
  4. Свята Хостія вживана схизматиками і/або єретичними сектами є засобом спасіння.

Єпископ Доналд Сенборн (Most Holy Trinity Seminary) і Дон Франческо Рікосса (Institute Mater Boni Consilli), майже одинокі серед традиційних письменників, детально показують єресі Ратзінгера щодо Церкви Христової.

Ми закликаємо вас студіювати їхні (англ.) статті: www.traditionalmass.org

Ратзінгер сповідує і розвиває інші єресі також: що природа Церкви "розвивається", що Католики не мають всієї істини про Церкву і тому повинні вести "діалог" з іншими, щоб знайти її і т.д. і т.д.

3. Єресі виводять Католика за межі Церкви

Йосиф Ратзінгер може насправді, як Іван Павло 2, взяти "Католицьку" лінію на багато доктринальних або дисциплінарних моментів (контрацепцію, аборти, почитання Марії, жіноче священство, Євхаристію, або навіть дозволити більш традиційну Латинську Месу)

Але для нас це не має ніякого значення, тому що ми змагаємось не просто за Месу, але за Віру.

Католицька віра пропонує все або нічого. Як один смертний гріх руйнує життя благодаті в душі, так одна єресь виводить вас за межі Церкви.

Йосиф Ратзінгер є єретик, обраний єретиками, які самі були призначені єретиком.

Всі ці чоловіки приліплені до єресей пост-2 Ватиканського естеблішменту. Покладіть їх у ящик, потрясіть їх, і вони вийдуть з нього такі самі.

Тому не має значення що разом з єресями Бенедикт 16 і компанія також пропагують деякі Католицькі доктрини або толерують деякі форми Католицького поклоніння.

4. Єретик не може бути правдивим Папою

Зрештою, єретик не може бути важно обраним папою. Перед 2 Ватиканом каноністи навчали що це є матерією божественного закону.

Один папа зробив легальне розпорядження, маючи до діла з такою ситуацією. У 1559 Папа Павло IV проголосив закон (Cum ex Apostolatus Officio), декларуючи що обрання єретика на папське служіння є "пустим, легально неважним і недійсним". Тому, розглядання можливості єретику бути обраним на Трон Петра, можна строго називати далекосяжним; папи не видають законів для нічого. Резон в обох випадках є такий: публічні єресі виводять Католика за межі Церкви, і тоді він стає неспроможним керувати Католиками з середини Церкви. У випадку папи, він не може стати головою Містичного Тіла на землі, якщо через єресі він відсікає себе від членства в ньому.

***

В сумі, Бенедикт 16, є ще більше такий самий: більше 2 Ватикану, більше екуменізму, більше модернізму, більше єресі, більше років фальшивого папи, який вдерся без права на Трон Петра.

Тому не дайте себе обдурити, в той самий час як він зайнятий продаванням Католицької віри єретикам і схизматикам, Бенедикт 16 дарує вам чудову традиційну Латинську Месу, щоб ви брали участь наступні за ним у його екуменічній, Єдиній Світовій Церкві.

Нашою відповіддю має бути фраза з Символу Віри: - credo in unam ecclesiam - вірую в єдину Церкву Христову - не екуменічну, але Католицьку.

Що і псалом цитований за примирення поруганої Церкви каже: Exsurgat Deus et disspentur inimici ejus - да воскреснет Бог, і расточатся вразі Єго.

о. Антоній Чікада
(Проповідь, Цінціннаті, 24 квітня 2005)

Переклав о. Керлі
09.03.2012

Категорія: Статті о. Антонія Чікади | Додав: (10.03.2012) | Автор: о. Антоній Чікада
Переглядів: 1895