04.06.2020
Головна » Статті » Статті о. Антонія Чікади

Лефебр про Седевакантизм

о. Антоній Чікада
www.fathercekada.com
4 вересня, 2012

Lefebvre_3.jpg У поточній полеміці про перемовини між Братством Св. Пія Х (SSPX) і Ватиканом, апологети з табору SSPX постійно вживають термін "седевакантизм" як палицю проти тих, хто є в оппозиції цим перемовинам.

Але більшість послідовників SSPX не знають, що Архієпископ Лефебр зробив багато заяв, які можуть бути використані на підтримку седевакантистської позиції:

Це питання визначене таким чином: чи є Павло VI, чи був колись Павло VI наступником Петра? Якщо відповідь є негативною: Павло VI ніколи не був, або надалі не є папою, наше відношення буде таким як у періоді Седеваканте,...Це не є неможливим, що цей гіпотезіс одного дня буде підтверджений Церквою. (Econe, Feb. 24, 1977)

Якщо би сталось так що папа надалі не був би слугою правди, він надалі не був би папою. (Lille, 1976)

Це є можливим, що ми будемо зобов'язані вірити, що цей папа не є папою. (March/April 1986)

У 2006, англійський традиціоналістський письменник John Daly зібрав ці та багато інших цитат Архієпископа у статті, яку можна побачити за цим лінком www.fathercekada.com - Archbishop Lefebvre and Sedevacantism by John Daly

БУДЬ ЛАСКА, КОРИСТУЙТЕСЬ КОРРЕКТНИМИ ЛІНКАМИ!

Ця стаття суперечить поточній лінії SSPX (Братства Св. Пія Х) і "офіційній історії", звичайно.

Але це все має великий резон надіслати цей лінк друзям, зв'язаними з SSPX - і особливо, молодим клірикам SSPX, які можливо ніколи не бачили цих заяв, зроблених фундатором їхньої конгрегації.

Переклав о. Керлі
10.09.2012

P.S. Зазначена стаття John Daly знаходиться нижче повідомлення о. Антонія Чікади: Pro-Sedevacantism Quotes from Abp. Lefebvre Tuesday, September 4, 2012 на його вище вказаному сайті.

Категорія: Статті о. Антонія Чікади | Додав: (11.09.2012)
Переглядів: 937