26.09.2020
Головна » Статті » Статті о. Керлі

Архієпископ Тук не визнавав всіх анти-пап 2 Ватикану

Не так давно я почув від одного священика УГКЦ, що з декларації Архієпископа Петера Мартіна Нго-Дінг-Тука ясно видно тільки те, що він не визнавав папою лише Івана Павла 2, але Павла 6 папою він визнавав. До такого висновку цей священик ніби то дійшов з огляду на рік написання декларації Архієпископом Туком -1982, і тому з цього ніби випливає, що Павло 6 для нього був дійсним папою.

Чи насправді цей священик має рацію, коли каже, що Архієпископ Тук визнавав Павла 6 папою?

Для того щоб дати відповідь на це запитання, давайте подивимось на текст декларації, яка є доволі стислою і лаконічною, і тому не потребує багато часу для ознайомлення з нею.

Як виглядає Католицька Церква сьогодні і якою ми її бачимо? В Римі, Іван Павло II, оточений військом кардиналів і багатьма єпископами і прелатами, царює як «Папа». Поза Римом, Католицька Церква виглядає ніби квітучою, разом з єпископами і священиками. Кількість Католиків є великою. Щоденно в дуже багатьох церквах звершується Меса, і в Неділі церкви заповнені вірними які прийшли послухати Месу і прийняти Святе Причастя.

Але перед Божим зором, як сьогодні Церква виглядає? Чи є Меси – як щоденні, так і ті в яких люди беруть участь в Неділі – приємні Богові? Ані скільки, тому що ті Меси є тим самим для Католиків, чим вони є для Протестантів – тому вони не приємні Богові і неважні. Єдина Меса яка є приємною Богові це Меса Св. Пія V, яка приноситься небагатьма священиками і єпископами, поміж яких я рахую і себе.

Таким чином, тією мірою якою можу, я буду відкривати семінарії для виховання кандидатів на священство, яке є приємне Богові.

Окрім «Меси», яку Бог не приймає, є багато інших речей, які Бог відкидає: наприклад, зміни в Таїнстві свячень священників і єпископів, і в Таїнствах Конфірмації і Соборування хворих.

Більше того, «священики» сьогодні сповідують:
1) модернізм;
2) фальшивий екуменізм;
3) адорацію (або культ) людині;
4) свободу приймати будь яку релігію, якою б вона не була;
5) небажання засуджувати єресі і видаляти єретиків.

Тому, оскільки я єпископ Римо Католицької Церкви, я виношу судження, що Кафедра Римо Католицької Церкви є вакантна, і це є необхідністю для мене як єпископа, робити все що потрібно, для того щоб Римо Католицька Церква продовжувала нести свою місію заради спасіння душ.

25 лютого 1982

Мюнхен

+ Петер Мартін Нго-Дінг-Тук

Архієпископ

Дійсно, в декларації Архієпископ Тук згадує тільки Івана Павла 2 і нічого не каже за Павла 6. Але він дуже ясно і однозначно каже про справи Павла 6:

Окрім «Меси», яку Бог не приймає, є багато інших речей, які Бог відкидає: наприклад, зміни в Таїнстві свячень священників і єпископів, і в Таїнствах Конфірмації і Соборування хворих.

Більше того, «священики» сьогодні сповідують:
1) модернізм;
2) фальшивий екуменізм;
3) адорацію (або культ) людині;
4) свободу приймати будь яку релігію, якою б вона не була;
5) небажання засуджувати єресі і видаляти єретиків.

"Меса" яку Бог не приймає є ділом рук Павла 6. Зміни в свяченнях священиків і єпископів, а також в Тайнах Конфірмації і Соборування хворих також є ділом рук Павла 6. Більше цього у п'яти пунктах він нараховує як мінімум ще п'ять противних Богові речей.

З цього видно що Архієпископ Тук ясно говорить, що він не сприймає і відкидає те, що не сприймає і відкидає Бог. І тому цілком зрозуміло, якщо він відкидає ці речі (а він їх насправді відкидає), то це означає, що він їх вважає злими.

Також безглуздо навіть припускати, що знаючи автора тих злих речей, які були впроваджені для знищення Католицької Церкви, Віри і Моралі, Архієпископ Тук вважав автора тих речей дійсним папою.

Ми знаємо, що Папа є видимим головою Католицької Церкви, Наступником Св. Апостола Петра і Вікарієм Ісуса Христа. Зрозуміло, що Архієпископ Тук це також знав, і сперечатись з цим ніхто не буде.

Будучи Вікарієм Ісуса Христа, Папа може бути хранителем, захисником, автором і виконавцем тільки тих речей, які спрямовані на розвиток і добробут Церкви Христової. Але Папа не може бути хранителем, захисником, автором і виконавцем тих речей, які спрямовані на занепад і знищення Церкви Христової. Це здається і дурню зрозуміло.

І тому, знаючи ким має бути Папа, можна дійти тільки одного висновку щодо того ким був Павло 6, який впровадив і активно насаджував речі, за допомогою яких диявол намагається знищити Католицьку Христову Церкву.

Кожний Католик разом з Архієпископом Туком може зробити тільки один висновок щодо Павла 6, а саме, що він був анти-папою.

Чому ж тоді Архієпископ Тук виступив з його декларацією лише у 1982 році, якщо він знав що Павло 6 анти-папа?

На це питання відповісти міг би тільки він сам. Ми можемо робити тільки різні припущення з цього приводу. Можливо він довго вагався чи чогось не розумів. Можливо йому заважали оприлюднити його декларацію, або ще щось.

Тут головне не те, коли вона була оприлюднена, але її зміст. А її зміст чітко і однозначно говорить що Архієпископ Тук засуджує 2 Ватикан разом з усіма його анти-християнськими декретами, і звичайно він засуджує авторів тих злих декретів.

Говорити, наприклад, що злі діяння якогось диктатора, які привели до страждань і загибелі мільйонів людей, треба засудити, але самого диктатора вважати добрим чоловіком, це все одно що виправдовувати його злі діяння.

Так само і в випадку 2 Ватикану і всіх його анти-пап, серед яких був і Павло 6.
З декларації Архієпископа Тука видно тільки одне: що для нього всі анти-папи, а не тільки Іван Павло 2, були диктаторами, які чинили злі діяння проти Католицької Церкви, що привели до духовної загибелі сотень мільйонів людей.


Але тут мене турбує ще одне питання: чому той священик УГКЦ хоче бачити в деклараціїї Архієпископа Тука те, чого в ній немає?

Якщо він дійсно не бачить злих наслідків 2 Ватикану, і перебуває, як він каже "в добрій вірі", то згідно з його "доброю вірою" буде нести відповідальність за співучасть в подальшому знищенні Католицької Церкви, Віри і Моралі.

Проте, якщо він все чудово розуміє і совість його неспокійна (а це видно з того що він ці питання порушує), але продовжує брати активну участь в анти-католицькому проекті під назвою "2 Ватикан", тим більшою буде відповідальність в такому випадку. Що таке активна участь в анти-католицькій діяльності 2 Ватикану докладно пояснює о. Антоній Чікада.

Скільки таких священиків в УГКЦ сказати важко, але те що їх десятки, а може й більше, стає дедалі більш очевидним. Скільки б їх не було, вибір вони мають зробити самі кому вони хочуть служити - Католицькій Церкві, чи церкві 2 Ватикану (в даному випадку УГКЦ). Адже служити двом панам неможливо, бо когось в такому випадку треба любити, а когось ненавидіти (Матей 6:24). Ісус Христос закликає людину вийти з такого стану: "Не можете Богові служити - і мамоні". Крапка.

Як би не відкладати вибір, але рано чи пізно його все одно треба зробити, як його зробив Архієпископ Тук. Якогось третього проміжного варіанту не існує. Тут головне бути чесним і не прикриватись "доброю вірою".

о. Керлі
17.06.2011

Категорія: Статті о. Керлі | Додав: (17.06.2011)
Переглядів: 1267