11.08.2020
Головна » Статті » Статті о. Керлі

Новусордовці в 2 Ватикані стривожені

Бенедикт 16 і Герхард Мюллер

Італійська преса повідомляє, що після відставки шефа Конгрегації Доктрини (Нової) Віри на його місце Бенедикт-Ратзінгер призначить протестантизованого харизматика і ліберального теолога Герхарда Мюллера, єпископа Регенсбурга в Германії, батьківщини самого Ратзінгера.

Навіть італійські новусордовці вже сігналізують Ратзінгеру, якого вони помилково вважали "традиціоналістом", з приводу його наміру призначити Мюллера головним доктринологом Нової Церкви. 2003 року Мюллер у своїй книзі заперечував Непорочне Зачаття, заперечував що в Євхаристії є Тіло і Кров Христа (хоча це кажуть майже всі новусордовські єпископи) і стверджував, що Протестантські єретики "вже є частиною Церкви".

Крім цього, Мюллер є учнем Густаво Гутіереза, отця фальшивої Ліберальної Теології, який заохотив ньюєзуїтів брати в руки зброю і буквально відстрілювати консервативні уряди Латинської Америки. Щороку Мюллер подорожує до Перу, де він відновлюється у цій анти-Католицькій "теології".

Він також, називаючи капіталізм "соромом нашого віку", жодного разу не був помічений у неприйнятті "брудних капіталістичних грошей" для піддтримки його анти-Католицької діяльності.

Те що Ратзінгер може дійсно призначити цього єретика головою Конгрегації Доктрини Нової Віри Нью-Ватикану не стане сюрпризом, бо сам Ратзінгер є ідеологом анти-Католицького 2 Ватикану. Ще Папа Пій ХІІ підозрював Ратзінгера в єресі, а його книга "Введення у Християнство" була заборонена Кардиналом Стефаном Вишинськім, Примасом Польщі, як єретична і шкідлива для Католиків.

Джерело: www.traditio.com повідомлення March 2, 2012

Підготував о. Керлі
01.03.2012

Категорія: Статті о. Керлі | Додав: (02.03.2012) | Автор: о. Керлі
Переглядів: 926