29.09.2020
Головна » Статті » Сторінки Сайта

Про Сайт

Christ_King_150_1.jpg Salus animarum suprema lex
Ісус Христос учора й сьогодні той самий навіки (Євр., 13:8)
Цей сайт створено за благословенням Його Преосвященства Єпископа Данієла Долана. Присвячується Традиційній Католицькій Вірі. Головною і єдиною метою є представлення традиційного незмінного віровчення Католицької Церкви, і пояснення реального стану Sede Vacante, як це розуміють Католики-седевакантисти.
Як Ісус Христос є завжди той самий навіки, так і створена Ним Церква є тією самою навіки. Як Слово Боже є тим самим навіки, так і слово Божої Церкви є тим самим навіки. Церква Божа не має свого власно сконструйованого слова, Вона проголошує Слово Боже, яке учора й сьогодні - те саме навіки.
Не зважаючи на те, що мільйони людей прийняли нову віру 2 Ватиканського собору (1962-1965), значна кількість вірних продовжує практикувати Традиційні Католицькі догми і правила в Літургічному і повсякденному житті. Більшість цих вірних є Латинського Обряду і переважно живе у західних країнах. Але є й такі, що практикують Візантійський, або інший Східний Обряд і живуть на Сході. Вірні Католицької Церкви будь якого обряду повинні виконувати одні й ті самі Божі заповіді, які є учора й сьогодні - ті самі навіки.
Різними можуть бути тільки деякі побожні звичаї і дисциплінарні норми. Наприклад, священики Латинського Обряду мають обов'язок целібату, а священикам Візантійського Обряду дозволено одружуватись ще до прийняття першого ступеня священства, тобто дияконського сану. Обидва ці звичаї збагачують церковну традицію. Або, наприклад, в Латинському і Візантійському обрядах по різному робиться Хресне знамення, що також свідчить про багатство побожних практик, які разом творять єдину Традицію.

Католицька Церква в особі легітимного Папи, Вселенського Собору на чолі з Папою, чи Помісних Соборів може встановлювати, або змінювати обряди, чи дисциплінарні правила, звичайно, якщо такі зміни не противляться вічному незмінному Божому Законові, і не викривляють Католицьку віру і мораль.

2 Ватиканський собор впровадив деякі зміни, які є противні Божому Законові і двохтисячолітній Традиції Католицької Церкви і привели до значного викривлення віри і зіпсуття моралі.

Діяльність сайта не пов'язана з підприємництвом і не приносить жодного прибутку.
Мотив і спосіб діяльності: духовно-роз'яснювальний.


(*) 2 Ватиканський собор і, утворену на ньому систему Novus Ordo, скорочено називають 2 Ватикан.

Категорія: Сторінки Сайта | Додав: (12.12.2011)
Переглядів: 1886