18.02.2019
Х. Берголіо
мирянин
Єпископ Долан публікації Асоціація з
некатоликами
о. Чікада публікації о. Керлі публікації Непомильність Папи Церква і Держава
"Матеріальне
папство"
Непомильність Церкви Седе Ваканте "Лефебризм" Догналіти "Седеваканте" Дозволене
вбивство

Архієпископ Нго-Дінг-Тук Декларація Архієпископа Нго-Дінг-Тука

Як виглядає Католицька Церква сьогодні і якою ми її бачимо? В Римі, Іван Павло II, оточений військом кардиналів і багатьма єпископами і прелатами, царює як «Папа». Поза Римом, Католицька Церква виглядає ніби квітучою, разом з єпископами і священиками. Кількість Католиків є великою. Щоденно в дуже багатьох церквах звершується Меса, і в Неділі церкви заповнені вірними які прийшли послухати Месу і прийняти Святе Причастя.

Але перед Божим зором, як сьогодні Церква виглядає? Чи є Меси – як щоденні, так і ті в яких люди беруть участь в Неділі – приємні Богові? Ані скільки, тому що ті Меси є тим самим для Католиків, чим вони є для Протестантів – тому вони не приємні Богові і неважні. Єдина Меса яка є приємною Богові це Меса Св. Пія V, яка приноситься небагатьма священиками і єпископами, поміж яких я знахожу і себе.

Таким чином, тією мірою якою можу, я буду відкривати семінарії для виховання кандидатів на священство, яке є приємне Богові.

Окрім «Меси», яку Бог не приймає, є багато інших речей, які Бог відкидає: наприклад, зміни в Таїнстві свячень священників і єпископів, і в Таїнствах Конфірмації і Соборування хворих.

Більше того, «священики» сьогодні сповідують:

  1. модернізм;
  2. фальшивий екуменізм;
  3. адорацію (або культ) людині;
  4. свободу приймати будь яку релігію, якою б вона не була;
  5. небажання засуджувати єресі і видаляти єретиків.

Тому, оскільки я єпископ Римо Католицької Церкви, я виношу судження, що Кафедра Римо Католицької Церкви є вакантна, і це є необхідністю для мене як єпископа, робити все що потрібно, для того щоб Римо Католицька Церква продовжувала нести свою місію заради спасіння душ.

25 лютого 1982

Мюнхен

+ Петер Мартін Нго-Дінг-Тук
Архієпископ

Переклад з англійської
о. Керлі

Архієпископ Нго-Дінг-Тук


P.S. Дехто висловлює думку, що Архієпископ Нго Дінг Тук не визнавав папою тільки Івана Павла ІІ, але визнавав Івана XXIII, Павла VI і Івана Павла І, і, що незадовго до смерті він відкинув седевакантистські погляди і воз'єднався з Ватиканом. Проте ті, хто особисто був знайомий з Єпископом Туком, кажуть що він не воз'єднувався з Ватиканом.

Загальновідомим є факт свячення ним єпископів для секти - "Пальмаріанської католицької церкви".

Також, дехто вбачає в тому, що Єпископ Тук помер в день Св. Лючії, яка є патронесою сліпих, те що він сам страждав духовною сліпотою.

Деякі свідки твердять, що він, будучи в похилому віці, страждав на амнезію, висвячував священика у єпископа, і одразу після цього не пам'ятав, кого висвятив.

Також, деякі кажуть, що чули від єпископа Нго Дінг Тука, ніби він казав, що під час свячень накладаючи руки, він не мав наміру висвячувати єпископа, і що таких удаваних "свячень" було з десяток.

Також, деякі свідчили, що він ніби висвячував єпископів за гроші.

Але, не зважаючи на ці закиди, ті, хто прийняв єпископські свячення від єпископа Нго Дінг Тука, стверджують, що він до кінця життя був при здоровому глузді, і тому висвячені ним єпископи є важно висвяченими.