20.07.2024

Архієпископ Нго-Дінг-Тук Декларація Архієпископа Нго-Дінг-Тука

Як виглядає Католицька Церква сьогодні і якою ми її бачимо? В Римі, Іван Павло II, оточений військом кардиналів і багатьма єпископами і прелатами, царює як «Папа». Поза Римом, Католицька Церква виглядає ніби квітучою, разом з єпископами і священиками. Кількість Католиків є великою. Щоденно в дуже багатьох церквах звершується Меса, і в Неділі церкви заповнені вірними які прийшли послухати Месу і прийняти Святе Причастя.

Але перед Божим зором, як сьогодні Церква виглядає? Чи є Меси – як щоденні, так і ті в яких люди беруть участь в Неділі – приємні Богові? Ані скільки, тому що ті Меси є тим самим для Католиків, чим вони є для Протестантів – тому вони не приємні Богові і неважні. Єдина Меса яка є приємною Богові це Меса Св. Пія V, яка приноситься небагатьма священиками і єпископами, поміж яких я знахожу і себе.

Таким чином, тією мірою якою можу, я буду відкривати семінарії для виховання кандидатів на священство, яке є приємне Богові.

Окрім «Меси», яку Бог не приймає, є багато інших речей, які Бог відкидає: наприклад, зміни в Таїнстві свячень священників і єпископів, і в Таїнствах Конфірмації і Соборування хворих.

Більше того, «священики» сьогодні сповідують:

  1. модернізм;
  2. фальшивий екуменізм;
  3. адорацію (або культ) людині;
  4. свободу приймати будь яку релігію, якою б вона не була;
  5. небажання засуджувати єресі і видаляти єретиків.

Тому, оскільки я єпископ Римо Католицької Церкви, я виношу судження, що Кафедра Римо Католицької Церкви є вакантна, і це є необхідністю для мене як єпископа, робити все що потрібно, для того щоб Римо Католицька Церква продовжувала нести свою місію заради спасіння душ.

25 лютого 1982

Мюнхен

+ Петер Мартін Нго-Дінг-Тук
Архієпископ

Архієпископ Нго-Дінг-Тук

PS. Однак дуже важко знайти докази того, що архієпископ Тук не визнавав Івана XXIII, Павла VI та Івана Павла І Папами. Декларація, оголошена 25 лютого 1982 року в Мюнхені, стосувалася лише Івана Павла ІІ. Крім того, той факт, що архієпископ Тук використовував титул архієпископа, наданий йому Іваном XXIII, а також те, що він просив Павла VI скасувати екскомуніку за факти свячень у секті Пальмар де Тройя в 1976 році, можна витлумачити так, що він визнавав папами Івана XXIII і Павла VI. Також є досить поширеною думка, що він покаявся в тому, що висвятив багатьох єпископів за власним задумом, і примирився з Ватиканом на смертному одрі.