29.09.2020
Головна » Файли » Автентичний Католицький Катехизм

Атеїзм
06.10.2013, 19:21

Каже безумний у своїм серці: "Немає Бога!" (Псалом 14:1)

Ті, хто кажуть, що немає Бога всупереч славі сотворіння, яке вони бачать навколо себе, є тими, про кого Наш Господь каже: "щоб вони дивлячись не бачили, слухаючи, не зрозуміли" (Марко 4:12). Такі люди називаються атеїстами або невіруючими. Вони незмінні люди, які або нищаться через їхню гординю, або живуть порочним життям, або є тим та іншим вкупі.

"Той, хто заперечує існування Бога", каже Св. Августин, "мають деякі причини бажати, щоб Бога не було". Атеїсти, здебільшого говорять те, що суперечить їхнім реальним переконанням. Багато з них першими благають Бога про допомогу, коли потрапляють у велику небезпеку. Їхні зухвалі слова мало що значать. Вони є подібними до дітей, які насвистують у темряві, щоб показати, що вони не бояться.

Бог судитиме атеїстів одного дня їхнім словом і покаже їм Себе нелюблячим Богом. Так Він судив їхнім словом тих Ізраїльтян, які сумнівались у Його силі дати їм перемогу над ворогом і що Він може дати їм у володіння Обіцяну Землю. Вони померли перед тим, як увійти до неї (Числа 14:28-32).

В цій катехизмовій частині є вибіркові цитати
з Катехизма о. Франциска Спіраго.
Фотокопія видання 1899, 1921 без змін:
by Benzinger Brothers, New York.
Nihil Obstat: Arthur J. Scanlan, S.T.D. Censor Librorum
Imprimatur: + Patrick J. Hayes, D.D. Archbishop of New York. New York,
October 18, 1921.
с. 110-111

Переклав з англійської
о. Керлі
06.10.2013

Категорія: Автентичний Католицький Катехизм | Додав:
Переглядів: 727 | Завантажень: 0