24.09.2020
Головна » Файли » Moral Theology

Причастя в іншому обряді
22.09.2014, 20:54

Кожний священик повинен роздавати Причастя під видом квасного або неквасного хліба згідно з його обрядом. Священик може роздавати хостії іншого обряду, якщо немає священика того обряду; але він повинен зберігати церемонії свого власного обряду (С. 851).

Кожний Католик має право приймати Святе причастя, навіть заради побожності, в обряді будь якої церкви, яка є в унії з Церквою Риму.

Дораджується, щоб кожний приймав Пасхальне Причастя в своєму власному обряді. Viaticum, як би не було, повинно прийматись в своєму обряді, але нагальна необхідність звільняє від цього припису (С. 866).

Якщо кількість хостій є недостатньою, вони можуть бути розділені, але не більше ніж на дві або три частини кожна, менші частинки є замалими. Священик може відламати від своєї хостії щоб запричащати одного або двох людей.

Заборонено давати будь якій особі більше ніж одну хостію щоб стимулювати побожність. Це можна робити з інших мотивів, наприклад, тому що священик не здатен спожити всі частки, що лишилися.

Тільки в разі необхідності хостія, консекрована для Benediction Найсвятішого Сакраменту, може даватись вірним.

Moral Theology, by Rev. Heribert Jone, O.F.M. CAP., J.C.D., by Rev. Urban Adelman, O.F.M. CAP., J.C.D. The Mercier Press Limited, Cork, Ireland

Nihil Obstat: PIUS KAELIN, O.F.M. CAP., Censor Deputatus
Imprimi Potest: VICTOR GREEN, O.F.V. CAP., Provincial
July 2, 1955

Nihil Obstat: RICHARD GINDER, S.T.I., Censor Librorum
Imprimatur: JOHN FRANCIS DEARDEN, D.D., Bishop of Pittsburg
August 15, 1955

Page 363-364. The Sacraments, Number 516 - III. Rite. 1. General Prescriptions.

Printed in the United States of America

Переклад о. Керлі,
22.09.2014

Категорія: Moral Theology | Додав:
Переглядів: 740 | Завантажень: 0