13.11.2018
Головна » Файли » Moral Theology

Припис підтримувати Церкву
11.08.2015, 18:33

N.B. I. П'ятий припис Церкви зобов'язує вірних підтримувати свою Церкву. Це є обов'язок справедливості забезпечувати потреби Божих служителів і, звідси, є тяжким обов'язком. Вірні мають, таким чином, обов'язок жертвувати згідно свого достатку, підтримуючи своїх пастирів, церкву і школу. Подібно, вони мають обов'язок з милосердя підтримувати доми іноземних місій, Католицьких Благодійних організацій, сиротинців і т.д.

П'ятий припис Церкви стосується як багатих так і бідних (які часто можуть жертвувати персональне служіння), молодих і старих. У той час, як цей обов'язок є тяжким, ми не повинні звинувачувати когось у смертному грісі, хто занедбує вносити пожертвування, якщо тільки клірики будуть через це страждати, або інші вірні будуть дуже обтяжені. Вхід до церкви для таких під час божественного поклоніння повинен бути абсолютно вільним (С. 1181), і такий парафіянин має право на втіху від релігії коли вмирає незалежно від його останнього занедбання підтримувати свою церкву.

N.B. ІІ. Шостий припис Церкви зобов'язує вірних виконувати закони, які Церква прийняла про подружжя. Ці закони забороняють Вінчальні Літургії і святкування протягом Великого Посту і Адвенту, мішані подружжя, одружуватись з власним другим кузеном (кузеною) або найближчими родичами, намагатись одружуватись інакше як перед священиком і двома свідками.

Moral Theology, by Rev. Heribert Jone, O.F.M. CAP., J.C.D., by Rev. Urban Adelman, O.F.M. CAP., J.C.D. The Mercier Press Limited, Cork, Ireland

Nihil Obstat: PIUS KAELIN, O.F.M. CAP., Censor Deputatus
Imprimi Potest: VICTOR GREEN, O.F.V. CAP., Provincial
July 2, 1955

Nihil Obstat: RICHARD GINDER, S.T.I., Censor Librorum
Imprimatur: JOHN FRANCIS DEARDEN, D.D., Bishop of Pittsburg
August 15, 1955

Page 268-269, The Commandments

Printed in the United States of America

Переклад о. Керлі
10.08.2015

Категорія: Moral Theology | Додав:
Переглядів: 388 | Завантажень: 0