29.09.2020
Головна » Статті » Статті Єпископа Данієла Долана

Благословенної Пасхи 2013
Благословенної Пасхи 2013

Мої дорогі друзі,

Ніби світу, плоті і диявола нам було недостатньо, Ратзінгерова резигнація, наступна Берголієва плутанина, погрожували відволікти нас під час Великого Посту, який є найсвятішим часом року.

Як би не було, ми не "соборянська" церква і ніколи нею не були. Наша Церква збудована на непорушній Петровій скелі. Ця перспектива забезпечує нам великий спокій і мир навіть тоді, коли Новус Ордо світ обирає собі Новус Ордо "папу". (Ні, він навіть сам себе не називає папою!)

"Звіть мене Хорхе", каже він. Дуже просто. Ми можемо звати його як завгодно, але не Католиком. Цей 2 Ватиканський єзуїт, навіть не є дійсним священиком, він є надзвичайно крутий у єресях цього фальшивого собору. Головна єресь, це екуменізм, яким пояснюється деструкція доктрини і поклоніння, істини і краси Католицької Церкви майже всюди по всьому світі.

Я пишу до вас сьогодні, у Страсну П'ятницю, коли Церква згадує великого "Ангела Суду", Св. Вінцента Феррера, одного зі славетних Іспано-мовного світу. Цей Домініканський проповідник постав під час Великої Західної Схизми для спасіння душ. Він сміливо заходив до синагог і проповідував Ісуса Христа, і навернув близько 25000 Юдеїв тільки в Іспанії. Близько 8000 "ненавертаємих" Мухамеддан навіть падали перед красномовством Св. Вінцента, як також незчислена кількість схизматиків, грішників і єретиків.

Міцно укорінений у вірі, Св. Вінцент горів святим милосердям заради душ. Порівняйте цього канонізованого Домініканина із Модерністьським єзуїтом, який запалює свічки на Хануку, миє ноги мусульманським дєвочкам, приймає "благословення" від П'ятдесятницьких проповідників, і який попереджає, щоб не навертали Англікан. Св. Вінцент був істиним Католиком; Бергольйо - досконалий 2 Ватиканський самозванець. Новусордовці мають бути насправді щасливими. Він навіть не турбується аби приховати єресі під чудово оздобленими ризами.

Новус Ордо...їхня релігія зовсім інша. Усвідомте це. Залиште їх. Ми, Католики, не маємо справи з ними. Дозвольте мертвим ховати мертвих. І, будь ласка, закрийте двері за собою, щоб запобігти зловонію і зараженню.

Якщо ми є Католиками, сповненими надприродного милосердя, ми будемо хотіти навертати цих соборян. Це починається не через полеміку, а через молитву. Найбільш сильною молитвою є Свята Літургія, голос Невісти Христа, який одночасно відображує і підтверджує нашу незмінну віру.

Я ділюся з вами великою радістю іншого Святого Тижня, незаплямованого змінами фримасона Бугніні, збереженого непорушно завдяки великій безкомпромісній Католицькій вірі, живленою великою любов'ю. Це найвеличніші дні року. Ось що є антидотом проти отрути, яка в цей самий час виходить назовні з Риму, який втратив Віру і став сідалищем Антихриста.

Нехай ваша віра зростає ще палкіше перед лицем такого наглого обману. Божествений Ісусе, Твоїм Ликом та Ім'ям, спаси нас. Ми довіряємо чеснотам Твого Святого Імені.

Благословенної Пасхи!

+ Преосвящений Данієл Л. Долан

29.03.2013

Категорія: Статті Єпископа Данієла Долана | Додав: (02.05.2013) | Автор: Єпископ Данієл Долан
Переглядів: 743