29.09.2020
Головна » Статті » Статті Єпископа Данієла Долана

Чудо Різдва
Чудо Різдва

Чудо Різдва настає кожний рік. Христос, Який встановив Різдво через рішення зробити еффектним наше Відкуплення через Воплочення, не є обмежений кордонами, коли Він проливає Його Різдвяне світло. Різдвяне сонце світить для всіх - праведних і неправедних, кожен відчуває Різдвяне тепло. Це тепло, яке проникає у душу, є всюди для кожного.

Різдвяне світло проникає скрізь щілину і тріщину, яка може й не дуже відкрита. Трохи світла всеж таки якось увійде щоб осяяти і зігріти. Є багато таких, які намагаються мати Різдво без Младенця і Ясел. Вони шукають заміни. Так буває. Тліючий гніт не має бути погашеним.

Це було б чудово, якщо б усі хто робить діла Христа під час Різдва, робили б діла Христові цілий рік. І благословенні вони сповненням пророцтва, якщо у виконанні діл Христових, вони б прийняли Його Волю і вклонились Його імені!

Ми стаємо нетерплячими, тому що Різдвяний Христос виглядає все меншим і меншим, а замін все більшає і більшає. Якщо Младенець Сам дозволяє себе викреслювати, щоб Його Дух не приймався, не був дозволений, хоча поки що може бути деяке тепло і прискорюється милосердя добрих діл в душах, але які мають сумнів або втратили прихильність, це виглядає так, ніби і ми маємо бути незадоволені також. Ісус є дорога і істина для багатьох, хто не допускає цього.

Те що світ є більш гуманний, добрий всупереч безнадійним нестачам, це є заслуга Христа в Яслах. Чоловіки і жінки, які не бажають Його приймати, часто роблять те, що Він каже, йдуть туди, куди Він вказує. Сповнення обіцянки однієї Отари, одного Пастиря наразі виглядає далеким. Поки що є мільйони тих, які за межами Отари роблять Його роботу. Вони не знають цього. Багато з них відкидають такий висновок. Але все що є, це Мале Дитя яке провадить їх.

Що думати за тих, хто лише на Різдво приходить до церкви, або навіть ніколи? Читайте цей уривок давньої цитати з журналу Аве Марія "Чудо Різдва". Це моє "Євангеліє Оптимізму" цього Різдва, і я пропоную це, як втішаючий дарунок вам, хто оплакує померлих у вашій родині, як і я роблю, як і тим, хто ще не прийшов до одної і правдивої Церкви і Меси. Будьте певні, якщо ми жертвуємо, офіруємо Святу Жертву і радісно посміхаємось (будучи небагатослівними), світло Різдва засяє у тих душах.

Веселого Різдва,
Єпископ Долан

25 грудня 2011 року


Джерело www.sgg.org

Категорія: Статті Єпископа Данієла Долана | Додав: (27.12.2011) | Автор: Єпископ Данієл Долан
Переглядів: 1070