19.09.2020
Головна » Статті » Статті Єпископа Данієла Долана

Побажання Єпископа Долана на 2012 рік

Я бажаю вам дуже щасливого дня Нового Року і насправді щасливого і святого нового року, коли ви і всі наші вірні будуть вірними, як мінімум одного дня з поміж семи: Господнього Дня. Таким чином у День Господень (Кінець Світу) Він знайде нас поміж Його Вірних. А наразі у цей час Він зможе відшукати нас і омити нас як мінімум один раз на тиждень, коли ми приходимо на Мессу. Це звучить як добра ідея? Чи бажаєте ви це спробувати?

Дехто з вас були вірними таким чином...вірними, що ви віднайшли час, щоб допомогти нам "зберігати свято" у ці особливі дні Різдвяного Тижня. День Святих Младенців був чудово відзначений Мессою, на якій співали і служили діти (і молоді серцем!), проповіддю, благословенням, поетичною частиною, піццою і дарунками для наших дорогих дітей.

Отець Лехторанта зараз з нами після його першого Різдва як священик, дуже радо поїхав до St. Hugh у Мілуокі. Отець буде служити для нас Торжествену Мессу на Богоявлення перед його поверненням до Семінарії Пресвятої Троїці для останнього семестру студій. Отець Ніколас Деспозіто, після деякого часу проведеного в Аргентині, планує повернутись до семінарії і знову приступити до його обов'язків.

Різдвяний Тиждень в нас завжди завантажений, відтоді коли ми починаємо святкувати зі співаної Месси і Вечірні. На День Св. Івана ми запросили для невеличкого візиту диякона Преподобного Стефана Маккену і Брата Антонія з Церкви Найсвятішого Серця у Бостоні. Будь ласка, тримайте у ваших молитвах цього майбутнього священика, священиків, братів і вірних тієї Бостонської частини Христової отари. Чи не є це великим, належати до універсальної, тобто Католицької Церкви?

У цей Різдвяний час о. Чікада є дуже зайнятий дослідженнями і дописами у своїх подкастах для його книги Work of Human Hands. Ці маленькі відео можуть служити як "розділені на порції" щоб годувати тих, хто зголоднів за правдивою Мессою, але перебувають у замішанні. Минулого тижня один чиновник Конгрегації Божого Культу Ватикану виписав копію отцевої книги. Я сподіваюсь, що він чогось навчиться.

Приходьте будь ласка на Богоявленську Мессу. "Маленьке Різдво" є насправді великим святом сезону. Ласкаво запрошую вас завітати і чатувати перед Найсвятішим Таїнством протягом нашого нічного молитовного чування, подібно як пастухи бажали бачити дорогоцінного Агнця Божого. Моліться за добрий новий рік, за навернення, за вірність і благодать, за мир у 2012 році.

Нехай Наша Леді Найсвятішої Крові зробить вас спраглими за Святим Причастям і зміцнить вас і ваших у задоволенні цієї жаги кожної Неділі цього року.

Єпископ Долан

Джерело www.sgg.org

Категорія: Статті Єпископа Данієла Долана | Додав: (01.01.2012) | Автор: Єпископ Данієл Долан
Переглядів: 833