19.09.2020
Головна » Статті » Статті Єпископа Данієла Долана

Про Братство Св. Пія Х
Про Братство Св. Пія Х

Єпископ Данієл Долан
04.11.2012

Єпископ Уілліамсон надалі вже не є частиною Братства Св. Пія Х. Майже за таких самих обставин, які ми пережили 29 років тому (зауважте, гонитель сам став гнаним), Його Преосвященству було вказано на вулицю без копійки пенсії чи страховки. Ця образа проти природнього закону волає до Небес на помсту, і характеризує помсту цього, як думають, "священицького" братства.

Проте, нова церква Ватикану була дуже задоволена і день чи два випускала миротворчі прес релізи, запевняючи світ що всмоктування Братства Св. Пія Х у Новус Ордо було проведено швидко. Тому після усього цього виглядає що ті, хто декларують себе при вівтарі “una cum” (одне із) антихристом, будуть такими на практиці. Ноги солдатів вже більше не для Христа Царя, але радше для однієї світової церкви. Як таке сталось?

Це є результатом відсутності логічних чітких Католицьких принципів. Братство Св. Пія Х, подібно до Англіканської Церкви чи Єпископальної, завжди було притулком прибічників двох різних вір: хочуть бути Католиками, і (у цьому випадку) хочуть бути модерністами. Хтось виграє, і хтось втрачає. Добре діло (як англійці кажуть) що вони більше не чіпляють, не заманюють навіть і чверті Католиків!

Давайте з усім милосердям будемо молитись за ці замішані і стривожені душі, і якомога найкраще допомагати їм гостинно під час хвороби. Це вимагає терпіння і такту, як також і молитви. Моліться також і за жертви Сенді цими днями на нашій землі, також за тих хто страждає через значно більше спустошення з боку 50-річного Франкеншторму Франкенцеркви, революції 2 Ватикану.

Переклав о. Керлі

Категорія: Статті Єпископа Данієла Долана | Додав: (04.11.2012)
Переглядів: 934