24.09.2020
Головна » Статті » Статті Єпископа Данієла Долана

Відповіді на Великий Піст

Запитання:
Великий Піст. Мені ніколи не радили, як робити цю покуту, тому я не впевнений, що правильно робити. Я пощу, не їм м'яса і будь якої жирної їжі, печива. Не вживаю алкоголю разом з їжею. Чи можу я пити чай або каву на сніданок?

Відповідь:
Так, можете пити чай і каву цілий день скільки бажаєте, хіба що вирішили відмовитись від певного напою. Алкогольні напої не ламають посту, хоча Католики часто відмовляються від них у Великому Пості. Єдина річ, яка вас зобов'язує, це слідувати приписам Великого посту, якщо ваш вік від 21 до 59 років. Все решта на ваш розсуд. Не намагайтесь робити дуже багато і концентруйтесь також на розвитку вашого духовного життя.

Запитання:
У Чотиридесятницю не можна ходити на звані обіди, святкування дней народжень, кіно, концерти, театральні шоу, спортивні ігри?

Відповідь:
Традиційно, як правило, ми намагаємось уникати багатьох цих речей під час Великого Посту. Але в Неділі вони можливі. Звичайно, не забувайте за Вечірні! Але, деколи краще піти з мотиву милосердя. Тут неможливо встановити генеральне правило. Кожна ситуація різниться від іншої. Моліться за провід, обговорюйте з добрими Католицькими друзями і робіть те, що виглядає кращим ... з посмішкою на вашому лиці, і любіть Бога у вашому серці.

Єпископ Данієл Долан

Категорія: Статті Єпископа Данієла Долана | Додав: (22.02.2015) | Автор: Єпископ Данієл Долан
Переглядів: 716