18.06.2024
Головна » Статті » Статті Єпископа N

Содомія і цивільні права

Що особливо ранить з приводу содомітських шлюбів, так це те, що ліберальні медіа подають це як тему цивільних прав. Вперше цивільні права обговорюються не як природні речі (наприклад, білий або чорний) або релігія, чи стать (чоловік або жінка), але обговорюється чиясь активність. Тенденцією є казати, що закон про цивільні права зобов'язує кожного погоджуватись з активністю содомітів. В іншому випадку содомітські фанатики і медіа таврують як фанатиків саме вас.

Кондитери, які відмовляються випікати тістечка для содомітського весілля, відмовляються давати згоду на аморальну дію. У цьому випадку відмова випікати тістечка не є відмовою служити комусь на підставі раси. Кондитери не хочуть співдіяти у злому акті, тобто, у святкуванні "весілля", яке протирічить людській природі. І за це їх називають фанатиками.

Потім хтось здивується, коли такий самий фанатичний галас здійметься, якщо кондитери відмовляться випікати пиріг, декорований фігурою фюрера зі свастикою для Американської Нацистської Партії на день народження Гітлера. А що буде, коли кондитери відмовляться зробити пиріг на честь прийняття нового члена Ку Клукс Клану з палаючим хрестом і фігурою у капюшоні?

Якщо законодавці легалізують содомітську активність і піднесуть до рівня подружжя, усе в ім'я людської діяльності, тоді логічним має бути те, що вони повинні легалізувати усі людські помисли і усю людську діяльність, принаймні ті речі, які "нікому не шкодять". В такому випадку випікання печива для Нацистів і Кланівців має трактуватись як акт чесноти в цій ліберальній системі.

Лібералізм, коли він є послідовний, відкриває двері для легалізації кожного морального відхилення і збочення. Це є лібералізм, так зване "право на приватність", яку Вищий Суд простофилів заснував у Конституції в 1973 році, що призвело до вбивства 50.000.000 немовлят через легальні аборти, генодцид, який швидко досягнув кількості вбивств, доконаних Гітлером, Сталіним і Мао разом.

Моє бачення таке, що содомія, трансформована у цивільні права, рекламує свободу помислів, і є яскравим прикладом руйнування природнього закону, тотального руйнування у відповідності до принципів "просвітлення" ХХVIII століття, на яких, нажаль, наша країна (США) була заснована, і кожна інша країна колись Католицького світу. Ми є свідками сповнення жахливих прогнозів багатьох Пап, що сепарація суспільства від Христа Царя закінчиться повним знищенням цього суспільства.

Єпископ N

переклав о. Керлі

Категорія: Статті Єпископа N | Додав: (05.07.2015)
Переглядів: 1299