04.06.2020
Головна » Статті » Статті о. Антонія Чікади

Директор перекладу Нового Місалу вихваляє книгу о. Антонія Чікади

о. Антоній Чікада
Середа, 6 липня 2011

Монс. Ендрю Р. УедсвозМонс. Ендрю Р. Уедсвоз, виконавчий директор ICEL, міжнародної організації відповідальної за новий широко вихвалюваний англійський переклад Меси Павла VI, який має з'явитись у парафіях цього листопаду, зробив рецензію праці о. Чікади "Творіння людських рук: Теологічна Критика Меси Павла VI" у липневому 2011 р. виданні Usus Antiquior.

Наступні декілька цитат з рецензії Монс. Уедсвозом "Творіння людських рук": Теологічна Критика Меси Павла VI":

"Повністю цікавий і вірний аналіз"

"Важливий внесок у поточні дебати"

"Справжня непідробна інформативна праця"

"Не розпорошується на наукові деталі"

"Ясний висновок який показує найповніше можливие оповідальне пояснення еволюції поточного Римського Місалу"

"Претендує бути англійським найповнішим оповідальним поясненням наразі доступним"

"Має розлогі пояснення зменшення розуміння священства і офіри приносимої у Месі"

"Я заохочую інших це читати".Від перекладача:

Докладніше про цю подію можна читати англійською на сайті о. Антонія Чікади

Ендрю Р. Уедсвоз є високо поставленим модерністьским кліриком 2 Ватикану, який відповідає за англійський переклад Місалу анти-папи Павла 6. Цей Місал у 1962 був впроваджений Павлом 6 з метою змусити Католиків відмовитись від справжнього Тадиційного Місалу Папи Св. Пія V, щоб потім відмовитись і від псевдо-традиційнго Місалу Павла 6.

Доречи послідовники Архієпископа Марселя Лефебра (як і він сам робив) служать за Місалом Павла 6, а не за Місалом Папи Св. Пія V.

Анти-папа Бенедикт 16 також давав дозвіл служити за псевдо-традиційним Місалом Павла 6. Але як ми бачимо, він вже хоче повністю відмовитись від нього, щоб ніщо не гризло його совість (навіть псевдо-традиційний місал), нагадуючи що він є руйнівником Католицької Церкви.

Власне переклад цього Місалу на англійську мову і є доказом, що 2 Ватикан вже відмовився від нього, і тепер змушує послідовників 2 Ватикану, які вважають себе прихильниками "традиційної меси" брати участь у відверто анти-католицьких службах, які відбуваються за Новус Ордо місалами.

Але сталось так, що той, хто "професійно" займається знищенням Традиційної Католицької Меси, а значить і Католицької Віри, раптом побачив їхню справжню цінність, так що сам зрозумів безперспективність і безглуздість діла, якому марно віддав можливо більшу частину свого життя.

Схоже що Монс. Ендрю Р. Уедсвоз стоїть перед головним вибором у своєму житті - відмовитись від анти-католицької віри 2 Ватикану і приєднатись до Католицької Церкви. Він має шанс стати сучасним Ендрю Первозваним.

Його випадок може стати показовим прикладом, як високі чини і навіть анти-папи 2 Ватикану можуть одного дня принести покаяння за руйнування Католицької Церкви і розпочати справжню роботу по поверненню Католицького Папи до Апостольського Римського Престолу і відродженню Католицької Церкви.

Але це може статись тільки в тому разі, якщо вони, попри свій захмарний стан і мирську славу, яка є сенсом їхнього життя, смиренно звернуться по допомогу до справжніх Католицьких священиків таких як о. Антоній Чікада, автор скромної але безцінної праці "Творіння людських рук: Теологічна Критика Меси Павла VI".

Читайте також коментарі о. Антонія Чікади Де ви візьмете іншого Папу?


11.07.2011 о. Антоній Чікада повідомив, що Монс. Ендрю Р. Уедсвоз вже почав отримувати від розлючених модерністів гнівні листи, в яких вони висловлюють невдоволення його конструктивною чесною позицією.

Переклав о. Валерій Кудрявцев

Категорія: Статті о. Антонія Чікади | Додав: (09.07.2011)
Переглядів: 789