04.06.2020
Головна » Статті » Статті о. Антонія Чікади

о. Антоній Чікада анонсував випуск Римського Міссалу

Missale-Romanum-1.jpg Понад більше двадцяти останніх років, Католики, які критикують 2-Ватиканські реформи Меси, все більше розуміють, що новий обряд нічого Католицького не являє. Нині усі знають ім'я чоловіка, який персонально творив нову месу після 2 Ватиканського "собору". Це о. Аннібале Бугніні.

Я багато писав про резон повернення до Міссалу, який був до 1955 року, як до частини програми реставрації інтегральної, Традиційної і вічної Католицької Літургії.

Форми, які показують дорогу змін 2 Ватикану, зокрема у Міссалі 1962 року Івана 23, і авторизованого Бенедиктом 16 у 2007 році, представляють транзит а не традицію.

Тому, моя книга Work of Human Hands: A Theological Critique of the Mass of Paul VI має додаток під назвою "Який Міссал треба вживати", де рекомендовано щоб усі традиціоналістські групи повернулись до старого Міссалу. І я завершив висловленням надії, що такий Міссал одного дня буде надрукований.

Радісним співпадінням є те, що цей Міссал з'явився у 2014 році, у 100 річницю відходу у вічність Папи Св. Пія Х, тому що цей великий Папа, якого називають кувалдою проти модерністів, поклав край літургічним реформам, і також цей Міссал часто правильно називають Міссалом Св. Пія Х.


Я мав розмову з видавцем. Він дуже серйозно поставився до цього проекту і працював над ним п'ять років. Він інвестував в нього власні фонди і виглядає найбільш освідомленим у деталях, які є комплексом такого проекту як цей. Він також вдячний за численні практичні поради, які я йому давав щодо деталей які тільки священик може дати....

Читати більше: www.fathercekada.com

Підготував о. Керлі
16.02.2014

Категорія: Статті о. Антонія Чікади | Додав: (16.02.2014) | Автор: о. Антоній Чікада
Переглядів: 774