11.08.2020
Головна » Статті » Статті о. Керлі

Ірландія копнула педофільного "папу"

Ірландія дала копака нунцію Бенедикта-Ратзінгера і закрила своє Посольство у Ньюватикані через його злочини сексуального голокосту.

У червні 2011 нунцій ньюпапи Бенедикта-Ратзінгера в Ірландії, ньюархієпископ Жузеппе Леанца був відкликаний до Ньюватикану.

Він став Persona non Grata в Ірландії за покривання ним педофільних пресвітерів під час слухання в Ірландському Парламенті.

Ірландія зараз закрила її власне посольство у Ньюватикані.

Ірландці надзвичайно розлючені на беззаконних спокусників, педофільних ньюкліриків Бенедикта-Ратзінгера.

Ірландія розриває зв'язки з Бенедиктом-Ратзінгером і його Новус Ордо сектою, яка десятки років безнаказанно гвалтувала дітей по всій Ірландії. Ньюархієпископ Жузеппе Леанца, нунцій Ратзінгера, був оголошений persona non grata за скоєння ним приховування цих злочинів від ірландської поліції (Garda). У червні 2011 він сховався за пазуху "педофільного папи", який його призначав.

Зараз Ірландський уряд наказав закрити його власну амбасаду у Ньюватикані. Це посольство, що колись було при Святому Престолі, є однією з найдавніших ірландських місій. (Деяка інформація для цього коментаря запозичена з Irish Independent Journal).

Повідомлення за 8 листопада 2011 р. з сайту www.traditio.com
8 листопада, 2011

P.S. Як бачимо, не тільки окремі люди і парафії розривають зв'язки з сектою безбожників Войтили-Ратзінгера, але вже цілі країни з глибоким Католицьким корінням дають копака цим збоченцям.

Скільки часу потрібно Україні, аби викрити і викинути дуже небезпечну новусордівську секту 2 Ватикану з теренів Київської Русі?

Коли б то не було, але цей час обов'язково настане, і вже тисячі людей зрозуміли, що у близькій чи далекій перспективі це неминуча подія. І ніякі нові PR-менеджери "костьолу" не перешкодять Божому Правосуддю винести вирок цій безсовісній секті і притягути її до справедливої відповідальності.

Приклад країни Св. Патріка доводить, що Бог все бачить і карає секту 2 Ватикану, але Християни також мають співдіяти з Богом, оприлюднюючи відомі їм факти гвалтування дітей "священиками"-педерастами.

Категорія: Статті о. Керлі | Додав: (15.11.2011) | Автор: о. Керлі
Переглядів: 799