24.09.2020
Головна » 2015 » Июнь » 9 » Українці проти содомітів
16:42
Українці проти содомітів

В Києві, 6 червня 2015 року, за дозволом і підтримки державної влади, так звана "ЛГБТ спільнота" намагалась провести так званий "марш рівності".

ЛГБТ - це організація сексуальних збоченців і розпусників:

  1. (Л) лесбіянки (жінки, які займаються сексом з жінками),
  2. (Г) геї (чоловіки, які займаються сексом з чоловіками),
  3. (Б) бі-сексуали (чоловіки і жінки, які без розбору займаються сексом з чоловіками і жінками),
  4. (Т) транс-сексуали (чоловіки і жінки, яким хірургічним способом "змінюють стать", для того, щоб вони займались сексом з особами своєї ж статі, тому що, фактично, вони залишаються у своїй статі; їм роблять лише подобу статевих органів протилежної статі).

Фактично, усі ці чотири групи є содомітами. Згідно з Біблією, содоміти це особи, що кидають виклик Творцю людини, Який дозволив статеві стосунки тільки чоловіка з жінкою.

Київська влада, дозволивши цим збоченцям провести пропагандистський "марш рівності", відрядивши кілька сот міліціонерів охороняти це дійство, в такий спосіб фактично взяла участь у пропаганді содомізму.

Gey-demonstration-kyiv-2015-00

Попри назву "марш рівності", жодної рівності між содомітами і нормальними людьми немає і не може бути.

Розуміючи це, група молоді, яка заздалегідь заявила протест і незгоду з акцією "ЛГБТ спільноти", і побачивши, що влада їх проігнорувала, вже під час проведення маршу намагалась перешкодити содомітам. Але міліція жорстоко розправилась з цими молодими людьми.

Нижче реакція мера Києва: ua.korrespondent.net

Те, що сталося, коли агресивні молоді люди нападали на учасників маршу, вступили в сутичку з правоохоронцями, неприпустимо. Особливо в умовах, коли країна протистоїть зовнішній агресії, правопорядок у місцях, безпека - це головне. Тому всі, хто вчинив свавілля, повинні бути жорстко покарані", - заявив мер Києва.

Кличко також пообіцяв особисто взяти це питання під свій контроль, зазначивши, що політичні сили, які виступили проти маршу, спробували створити собі "сумнівний піар".

У суботу, 6 червня, на Оболонській набережній пройшов марш рівності. Парад не протривав і півгодини, тому що радикально налаштована молодь кинула в активістів та міліцію димові шашки і застосувала сльозогінний газ. Парад довелося завершити. Міліція затримала близько 30 осіб.

Але, можливо, сам мер має бути жорстко покараним, тому що саме він, як представник державної влади в умовах, коли країна протистоїть зовнішній агресії, вчинив свавілля з метою спробували створити собі "сумнівний піар"?

Далі заява одного з народних депутатів, який був активним учасником так званої "революції гідності", головним гаслом якої була боротьба за "європейські цінності", однією з яких є абсолютно вільна пропаганда сексуальних збочень, тобто содомізму.

Наразі його позиція, судячи з тексту, є проти "європейських цінностей", і згоджується з Біблійним вченням: korrespondent.net

Зараз, під час війни з Москвою, мене менш за все турбують люди з відхиленнями у сексуальній сфері. Як християнину і просто людині, мені їх шкода, і не більше. Проте у цей буремний час мене не може не турбувати інше – те, з якою наполегливістю українському суспільству нав’язують ІДЕОЛОГІЮ статевих збочень і нищення інституту родини.

У той час, коли суспільство мало б об’єднатися навколо протидії московській агресії, організації так званих «ЛГБТ» нарощують масштаби своєї діяльності. Навіть зараз, коли бойові дії на сході активізувалися, вони планують низку заходів включно зі своїм «міні-гейпарадом» – «Маршем рівності». Це – не просто робота, спрямована на моральний розклад українського народу, але й плювок на могили тих, хто загинув у боротьбі за Україну, а також на живих захисників Вітчизни.

Організації «ЛГБТ» зазвичай позиціонують себе як захисників «невинних жертв», які страждають від «гомофобії». Та насправді вони сповідують вкрай агресивну ідеологію, котра не терпить інакомислення. Їхня пропаганда невіддільна від гендерних ідей, згідно з якими немає ні вродженої чоловічої та жіночої статі, ні гетеросексуальності як норми статевої поведінки. Вони діють хитро і розбивають свою боротьбу по етапах: спочатку – «протидія дискримінації», потім – узаконення їхніх «шлюбів» включно з правом усиновлювати дітей, нарешті – прийняття суворих, тоталітарних законів, згідно з якими має переслідуватися будь-яка відмінна від їхньої думка (наприклад, цей текст міг би потягнути за собою кримінальну відповідальність). Також потрібно пам’ятати, що один із витоків гендерних ідей – це ідеологія марксизму, зокрема теза про неминуче відмирання родини. Маємо «славних продовжувачів» справи Маркса, Енгельса, Леніна…

З огляду на щойно сказане, представники Військово-політичного руху «Правий сектор» будуть змушені відволіктися від інших справ, аби завадити реалізації планів ненависників родини, моралі та звичних уявлень про людину. Нам вистачає справ, проте обставини змушують звертати свою увагу і на це зло.

Дякувати Богу, ми залишаємось доволі консервативною нацією. Більшість українців є християнами. В Україні також проживають представники релігійних меншин, які так само як і християни розглядають гомосексуалізм у якості гріха і психічної хвороби. Нарешті, чимало атеїстів та релігійно індиферентних людей також сповідують правильні моральні принципи. Тому українські націоналісти не дозволять купці грантожерів разом із кількома сотнями «корисних ідіотів» нав’язувати свою ідеологію мільйонам українських громадян.

Окремо скажу декілька слів про «ЛГБТ» та євроінтеграцію. Значною мірою пропаганда гомосексуалізму та гендерної ідеології підсилюється збоку Заходу, його урядових та неурядових чинників. І це дуже знаково! Окрім фінансування відповідних організацій та програм, Захід здійснює серйозний тиск на нинішню київську владу, аби змусити її активніше впроваджувати ідеологію «ЛГБТ». Тепер подумаймо, чи потрібна Україні така євроінтеграція, коли хтось нав’язує нам свою волю? Ми боремося проти московського імперіалізму не для того, щоб нами керував хтось інший – ми боремося за свою свободу! А деякі сили на Заході нав’язують нам не лише збочену ідеологію. Достатньо згадати, що одними з головних ініціаторів нинішнього «перемир’я», під час якого ми продовжуємо втрачати території, є Франція і стратегічний партнер Росії Німеччина – за ширмою анекдотичних «стурбованостей» відбувається підла підтримка нашого ворога!...

...І ще одне: покладаймося перш за все на Господа Бога. З Ним – переможемо!

А тепер, що говорить Церква Христова.

Усі сексуальні збочення караються Господом Богом. В часах Старого Заповіту була пряма Божа вказівка побивати содомітів камінням. Наприклад, Бог особисто знищив мешканців Содому, виливши на них дощ з сірки і вогню (Буття 19:24). У Новому Заповіті такої вказівки вже немае, але є однозначне вчення, що такі люди чинять гидоту, і не потрапляють до Царства Небесного. Іншими словами, вони чинять смертний гріх і є репрезентантами Диявола (Лев. 20:13, Рим 1:26-27, 1 Кор. 6:9-10).

Дії "ЛГБТ спільноти" особливо небезпечні, тому що вони спрямовані проти інституту сім'ї, проти народження дітей, проти неповнолітніх дітей, яких вони, через пропаганду їхнього хворого вчення, фактично, розбещують і спокушають до збочених сексуальних стосунків у дитячому віці. Крім цього, члени "ЛГБТ спільноти" є потенційними розповсюджувачами заразних хвороб, наприклад, таких як сіфіліс, гонорея, або гепатіт В. Зважаючи на це, "ЛГБТ спільнота" є тією організацією, яка загрожує національній безпеці держави.

Ісус Христос навчає так:

А хто спокусить одного з тих малих, що вірують у мене, такому було б ліпше, якби млинове жорно повішено йому на шию, і він був утоплений у глибині моря. Горе світові від спокус...однак горе тій людині, через яку спокуси приходять! (Матей 18:6-7).

В грецькому оригіналі цього Євангельского тексту слово спокусить skandalise - означає спокушати, ображати чиєсь моральне почуття.

Підмет skandalon - гачок в западні, до якого чіпляють приманку, в переносному значенні - спокуса, спотикання, перешкода, причина для відчаю.

Тому, "ЛГБТ спільнота" - це ті, через яких приходять спокуси до скоєння грішних беззаконних дій. Це ті, які завдають непоправних тілесних і моральних травм тілу і душі людини.

Катехизм Католицької Церкви навчає наступному:

Гріхи, які кличуть на помсту з Неба є найбільш злими гріхами. Це такі гріхи: добровільне жорстоке вбивство, гноблення бідних, обман робітників при виплаті зарплатні, і гріх Содому.

Ці гріхи є такі гидкі і протиприродні, що кожна людина зобов'язана бунтувати проти них.

Гріх Содома називається так від назви мешканців Содома, які грішили протиприродніми статєвими гріхами через що вони були знищені Богом, Який вилив на них дощ з сірки і вогню (Буття 19:24). Мертве Море досі є скорботним пам'ятником їхніх гріхів; деякі з них настільки безсоромні, що навіть не можуть нами бути вимовлені.

Як розцінювати поведінку молодих людей, які намагались перешкодити скоєнню злочину проти людської гідності, ініційованого державною владою, адже вони не є вірними Католицької Церкви?

Хоча ці молоді люди не є вірними Католицької Церкви, вони діяли згідно з Божими Заповідями, і тому Церква має їх захистити. Вони намагались запобігти агресивній пропаганді протиприродніх гріхів, проти яких кожна людина, згідно з вченням Церкви, зобов'язана бунтувати.

Чи мали вони право бити міліціонерів?

Від самого початку "гей-парада", міліціонери, маючи в руках певні засоби фізічного ураження, фактично були частиною натовпу сексуальних збоченців, які прийшли нав'язувати антигуманні звичаї, підривати моральний дух українців, розбещувати, в тому числі, і дітей, ображати моральні почуття і гідність не тільки віруючих людей, а взагалі усіх людей, які хочуть жити згідно з природніми законами, встановленими Творцем. Фактично, міліціонери, разом з содомітами, яких вони захищали, були агресорами.

Тому, дії хлопців, які, будучі в меншості, протистали агресору, мають трактуватись, як дії захисників країни від зовнішнього агресора. Хлопці могли бити міліціонерів тільки для самозахисту, в тому разі, якщо міліціонери, почали їх бити першими. Судячи з відео, кілька сотень міліціонерів почали бити хлопців першими, коли ті кидали димові шашки в сторону натовпу содомітів. При цьому, димові шашки падали далеко від натовпу, нікому не завдаючи шкоди. Чи насправді були поранені міліціонери, тут є питання, чи не було це симуляцією, щоб виправдати побиття, або арешт молодих людей, протестуючих проти беззаконня, і які мали лише намір запобігти скоєнню тяжкого злочина проти людяності і людства. Але, якщо хтось з протестувальників поранив міліціонерів, які їх не били, то має бути покараний саме той, хто завдав тілесних ушкоджень.

Gey-persecution-kyiv-2015-00

Дії представників державної влади, а саме, мера Києва, міністра Внутрішніх Справ, міліціонерів, які на той момент були частиною параду содомітів, і самих содомітів, мають трактуватись, як дії зовнішнього агресора, який першим здійснив напад не тільки на тих хлопців, які мали сміливість їм протистояти, але на ціле суспільство, на інститут сім'ї, без якого не можливе майбутнє держави і людства в цілому.

Якщо справа дійде до суду, то суд має обов'язок покарати "ЛГБТ спільноту", бо саме вони чинять злочини проти моралі, розбещуючи дорослих проти їх волі, а також малолітніх і неповнолітніх дітей, за що є відповідна стаття в Карному Кодексі.

Суд також має покарати представників державної влади за співучасть у розтлінні і розбещенні суспільства, особливо неповнолітніх, ба навіть більше - за організацію цього кримінального злочину з використанням посадового положення і віддання завідомо злочинних наказів працівникам міліції, яких змусили до співучасті у неправомірних діях.

Католицький Катехизм навчає так:

Якщо тимчасова влада наказує щось, що Бог забороняє, ми зобов'язані кричати, заперечуючи словами Апостола: "Слухатися слід більше Бога, ніж людей!" (Діяння, 5:29).

Церква в її урядуванні абсолютно незалежна від Держави тому що Христос залишив навчання і управління Його Церквою Апостлоам і їхнім наступникам, а не тимчасовим правителям.

Тому Держава не може диктувати Християнам у що вірити і що відкидати, і не може інструктувати священиків що вони мають проповідувати, як і де звершувати таїнства, служити Літургію і так далі. Таке розмежування завжди встановлювалось Церквою, як наприклад на Соборі в Нікеї було сказано Римському імператору коли він втручався у питання віри: "Тут ти не маєш права диктувати нам; радше твоїм обов'язком є слідувати нашим командам".

Катехизм о. Франциска Спіраго
Фотокопія видання 1899, 1921 без змін:
by Benzinger Brothers, New York.
Nihil Obstat: Arthur J. Scanlan, S.T.D. Censor Librorum
Imprimatur: + Patrick J. Hayes, D.D. Archbishop of New York.
New York, October 18, 1921.

Тому, Бог завжди є з тими людьми, які виконують вчення Церкви Христової.

Натомість, дії "ЛГБТ спільноти" і їхніх покровителей кличуть на Божу помсту з Неба.

Підготував о. Керлі,

09.06.2015

Категорія: Розважання | Переглядів: 793 | Додав: