26.09.2020
Головна » Статті » Статті о. Керлі

"Радикальний євангелізм" Бенедикта 16 в Мадриді

Лідер Новус Ордо церкви, анти-папа Бенедикт 16-гуманіст, цього року зібрав молодь на влаштований ним черговий анти-Католицький шабаш в Іспанії під назвою World Youth Day. Як повідомляють провідні світові агенства новин, він зажадав провести цей шабаш за дуже великі гроші іспанських платників податків. З бюджета Іспанії на цю святотатьску виставу виділено п'ятдесят мільйонів євро, або близько сімдесяти п'яти мільйонів доларів.

При цьому поводирі 2 Ватикану нахабно і незаконно використовують святе ім'я Ісуса Христа і Католицької Церкви для такого зухвалого пограбування колись Католицької країни, яка перебуває в стані серйозної економічної кризи, де рівень безробіття становить 20%.

17.08.2011 перед прибуттям анти-папи до Іспанії, поліція за допомогою гумових палиць, чоботів і кулаків жорстоко розігнала багатотисячний натовп противників проведення шабашу за їхні гроші. По оцінкам різних інформаційних агенцій на вулиці Мадриду вийшло більше двадцяти тисяч протестувальників, серед яких більша частина це молоді люди.

Коли "католицькі паломники" проходили повз протестувальників, останні висловлювали невдоволення через доволі розпусний одяг цих "паломників"

18.08 і 19.08.2011 протестувальники знову вийшли на вулицю. Їх було значно менше, але поліція поводилась з ними майже так само брутально, як і напередодні.

Ось деякі приклади жорстокого побиття поліціянтами протестувальників, які вимагали не відбирати в безробітної молоді їхні п'ятдесят мільйонів євро. Але товаріщі, які бездарно володарюють в Іспанії, забезпечили проведення шабашу під керівництвом їхнього брата - педофільного "папи" Бенедикта 16 і нагадали безробітній молоді, що "не хлібом єдиним":Також відео: www.euronews.net

Але в той самий час збоченці різних "орієнтацій", які на честь їхнього гуру - Бенедикта 16, безсоромно демонстрували деякі елементи "одностатєвої любові", перебували під охороною тих самих поліціянтів. З моральних причин світлини цих любих друзів "педофільного папи" не показуємо. Бажаючи можуть самі побачити той бруд в інтернеті.

Те, що коїть глава 2 Ватикану Бенедикт 16 з його сотоваріщами немає ніякого відношення до Католицької Віри і Моралі. 2 Ватикан і всі його послідовники представляють їхню анти-Католицьку релігію Новус Ордо. Яскравим прикладом, який наочно підтвердив справжню анти-Христову сутність 2 Ватикану, стали події в Мадриді.

Можна також набрати в Google слова для пошуку Spanish police officer slaps girl during Pope protests, щоб побачити, як іспанські полісмени вибивають з молоді бажання виступати проти "радикального євангелія" 2 Ватикану.

19.08.2011 на другий день візиту до Іспанії під час звернення до молодих "монахінь" Новус Ордо, які незаконно окупували приміщення Католицького монастиря, лідер нової світової релігії анти-Христа, Бенедикт 16 закликав до ""радикального євангелізму" щоб пробудити сучасне суспільство від "амнезії" Бога". Виглядає так, що він мав наувазі жорстокі дії іспанських поліціянтів, фактично виправдовуючи їхню нелюдську жорстокість. Слова для пошуку в Google: Pope Benedict XVI calls for 'radical evangelism' to tackle modern society’s 'amnesia' about God

Можливо ці жахливі події відкриють очі багатьох фанатів 2 Ватикану в Україні, і вони нарешті зрозуміють, що не можна одночасно називатися Католиками і при цьому сповідувати анти-Христову релігію 2 Ватикану. А можливо їм подобається такий "радикальний євангелізм"?

Світлини з сайта www.denverpost.com

о. Керлі
20.08.2011

Категорія: Статті о. Керлі | Додав: (20.08.2011)
Переглядів: 1538