11.08.2020
Головна » Статті » Статті о. Керлі

Апостазія в Ассізі 2011
Апостазія в Ассізі 2011

27 жовтня 2011 р. "папа" 2 Ватикану Бенедикт 16 провів чергове межрелігійне екуменічне шоу в Ассізі. Воно стало четвертим з тих, що відбулись в цьому місці за участю "пап", і було присвячене 25 річниці першого шоу 27 жовтня 1986 р., яким попередній "папа"-атеїст Іван Павло 2 дав старт новій анти-католицькій "традиції".

Як і в попередні роки, головним шаманом цього шоу виступив сам "папа", який як завжди, надав можливість іншим шаманам здійснити їхні ритуали у святих для Католиків місцях, що фактично є актом наруги над Християнством і памаяттю мільйонів мучеників, які загинули від рук язичників.

Згідно з "традицією" 2 Ватикану провів обряд і Ванде Абімбола, шаман поганської релігії вуду, представник секти Йоруба з Нігерії, який співав гімн "божеству" Олокун. Всі учасники шоу мали молитовники з текстами кожної молитви, і коли представник якоїсь релігії відчитував чи відспівував його партію голосно, всі інші єднались з ним духовно, читаючи ту ж саму молитву по молитовнику. Як же представники УПЦ МП, які також брали участь в цій зустрічі в Ассізі, як і в усіх попередніх, кажуть, що там не було спільної екуменічної молитви?

Ну й що такого - деякі кажуть, нехай собі роблять що хочуть. Дійсно, то їхній бізнес, який Католики як завжди мають ігнорувати.

Але є одна дуже суттєва деталь - вони його роблять в храмах, які вони відібрали у Католицької Церкви, брутально викинувши законних власників, якими є Католики. Для цьогорічної зустрічі шамани 2 Ватикану "традиційно" використали чужий для них храм, Базиліку Святої Марії Ангелів (Santa Maria degli Angeli). Якщо той, хто вважає себе католиком, думає, що Пресвята Діва Марія і Святий Франциск Ассізький радіють з того, що в Їхньому храмі проводяться шаманські ритуали на честь поганських "богів", то така постава свідчить лише про одне, що ці люди прийняли поганську світову релігію, яку вони хибно називають "католицькою", і яку Бог однозначно не благословляє.

У додаток до цих, так би мовити, головних екуміничних заходів в Ассізі, паралельно відбуваються щорічні міжрелігійні зібрання, ініційовані 2 Ватиканом, але які проводяться Італійською екуменічною Спільнотою Sant'Egidio. Головне завдання цієї спільноти, яке поставлене їй 2 Ватиканом - постійно пропагувати і розповсюджувати "духа Ассізі". Для цього міжрелігійні зустрічі проводяться в різних містах світу, дві з яких відбулись також в Ассізі, 1994 і 2006. Іван Павло 2 і Бенедикт 16 затверджували ці зустрічі і надсилали туди їхніх представників з "папськими" посланнями заохочення. Побачити де відбувались такі зустрічі можна тут

На цих фотографіях бачимо, яким щасливим почувається Бенедикт 16 в компанії коллєг єдиновірців - шаманів: вуду, англіканізму, будизму, ріних схизм і єресей і т.д. і т.п.Крім модерністів з УГКЦ і "костьола" в Україні, у зустрічі в Ассізі взяли участь ті, хто постійно (з кожним разом тихіше) заявляють про непричетність до екуменізму. Але факти говорять про інше.

Від УПЦ в шоу взяла участь делегація у складі єпископа Дніпродзержинського і Царичанського Володимира та секретаря Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоєрея Миколая Данилевича, яких надіслав митрополит Володимир. Від РПЦ у зустрічі взяв участь патріарший екзарх всієї Білорусі митрополит Мінський і Слуцький Філарет, а також митрополит Астанайський і Казахстанський Олександр з супроводжуючим духовенством. Може патріарх Кірілл не знав про це?

Із керівників помісних православних церков у зустрічі взяв особисту участь супер екуменіст патріарх Константинопольський Варфоломій I, який на фото поряд з Бенедиктом 16.

Є про що замислитись.


о. Керлі
09.11.2011

Категорія: Статті о. Керлі | Додав: (09.11.2011) | Автор: о. Керлі
Переглядів: 1410