11.08.2020
Головна » Статті » Статті о. Керлі

Бенедикт 16 сповідує лютеранство
Бенедикт 16 сповідує лютеранство

За інформацією сайта www.traditioninaction.org Бенедикт 16 роздавав "причастя" в руку і також вихваляв Лютера.

Під час цьогорічного візиту до Германії Бенедикт 16 вже вкотре на практиці підтвердив його статус анти-папи. Під час новусордівської "меси" всім бажаючим він давав "причастя" на руку, а потім вони самі себе причащали. В Католицькій Церкві згідно з канонічними правилами Причастя вкладається священиком в уста віруючих. Він також звершив спільне служіння з лютеранами, де нахвалював єресеієрарха Лютера і назвав його моделлю для Католиків. Цими двома діями він показав, що фактично і юридично він є поза Католицькою Церквою, і тому ні в якому разі не є її главою.

Що стосується Мартіна Лютера, то за його агресивні єресі він був анатемований, тобто відлучений від Католицької Церкви, і тому трактується однозначно як єретик. Якщо хтось поводиться супротивно зобов'язуючим всіх Католиків нормам, він також виводить себе за межі Католицької Церкви і значить до неї не належить, якщо навіть на словах заявляє про "відданість" Католицькій Традиції. Бенедикт 16 також підпадає під це загальне правило. Згадаймо, що єретиком анти-католиком він став ще до "2 Ватиканського собору" (1962-1965), і через це його вибір на Престол Святого Петра у 2005 р. був незаконним і неважним, тому що не-католик не може бути Папою.


Бенедикт 16 роздає "причастя" в руку 25 вересня 2011 р. у Фрейбурзі

В Ерфурті Бенедикт 16 брав активну участь в некатолицькому поклонінні, що для Католиків абсолютно заборонено. Під час спільного з лютеранами служіння Бенедикт 16 вклонився їхньому вівтарю, на якому лежала тільки лютеранська біблія, як символ офіційного гасла Лютера - "тільки писання". Хоча ще за життя Лютер сам не дотримався цього гасла, написавши купу власних творів, ідеї яких є обов'язковими до вивчення і практикування його послідовниками.

Лютер спочатку був католицьким священиком і монахом Августинського Чину.

Але потім він:

 • виступив проти Католицької Церкви в цілому, та Інституту Папства зокрема, оголосивши не окремого Папу, а Папство як таке «престолом антихриста»,
 • заперечував встановлений Богом принцип спадковості служіння Св. Апостола Петра,
 • відкинув Католицьке вчення:
 • про оправдання,
 • про Святе Причастя,
 • про Таїнство Священства,
 • про молитовне заступництво Пресвятої Богородиці і Святих,
 • про Чистилище,
 • про заупокійні молитви,
 • про індульгенції,
 • про монашество,
 • і ще багато чого з науки Католицької Церкви, що на його думку не відповідало Євангелії,
 • зробив свідомо неправильний переклад багатьох місць Біблії, особливо де йдеться про оправдання не тільки вірою, але й ділами,
 • наполегливо пропагував єресь, що кожний є вільний розуміти і трактувати на власний розсуд перекладене ним писання,
 • запровадив розлучення, а фактично розпусту,
 • розпалив релігійно-громадянську війну в Германії, під час якої загинуло близько п'ятдесят тисяч людей, і країна була поділена на частини за релегійною ознакою,
 • коли селяни під впливом його проповідей виступили проти князів, а ті звернулись за порадою до Лютера, він сказав, що селян треба вбивати, як скажених собак*,
 • внаслідок розповсюдження єресей Лютера за його життя і пізніше з 20.000.000 католиків 14.000.000 перейшли на протестантизм.

Тому, після багатьох років терпеливого напоумнення впертого і дуже агресивного єретика, 15 червня 1520 р. Апостольский Римський Престол в особі Папи Римського Лева X Булою «Екскурдже Доміне» (Повстань Господи) засудив 41 з 95 лютерових тез. Крім того Папа дав Лютеру ще три місяці з моменту отримання ним Були на зречення єресей і повернення до Католицької Церкви.
Лютер отримав Булу 10 жовтня 1520 р., а рівно через три місяці 10 грудня 1520 р. він власноруч публічно спалив цю Булу в присутності професорів і студентів Віттенберського університету, де він викладав, чим остаточно розірвав з Католицькою Церквою, яка дала йому Таїнства Хрещення, Миропомазання і Священства, і за рахунок якої він здобув вищу освіту. За місяць після цього він був покараний великою екскомунікою, тобто його повністю відлучено від Католицької Церкви. Це відлучення стосується не тільки його особи, але й усіх, проголошуваних ним єресей.

Кожний Католик, якщо долучається до засуджених Католицькою Церквою єресей і сповідує їх у публічний спосіб, також за цим фактом підпадає під кару великої екскомуніки - анатеми. При цьому Церква не повинна видавати окремого декрету про відлучення кожного хто долучається до єресі, тому в Кодексі Канонів закладений принцип ipso facto.

Знаючи про все це, Бенедикт 16 публічно служить разом з послідовниками Лютера, які сповідуть все, що їм заповідав їхній вчитель, який відійшов з цього світу у стані безмежної ненависті до Католицької Церкви, розлючений непримиренний, і нерозкаянний. Звершуючи публічне поклоніння з лютеранами, Бенедикт 16 відверто заявляє про прийняття ним всіх лютерових єресей, а значить про фактичне і юридичне відкинення ним Католицької Віри. Тому з огляду на це, він як Лютер і всі його послідовники є за межами Католицької Церкви і аж ніяк не може бути папою.

Сайт www.traditioninaction.org цитує Бенедикта 16:
"Питання: якою є Божа позиція щодо мене, де я знахожусь перед Богом? Це палке питання Мартіна Лютера безсумнівно повинно колись стати і нашим питанням також. З моєї точки зору, це перше запрошення у якому ми повинні брати участь для нашої зустрічі з Мартіном Лютером".

Додатково у його промові, Ратзінгер представив єресеієрарха як модель духовності: "Спосіб мислення Лютера, вся його духовність була повністю христоцентричною: що джерело Христа було для Лютера вирішальним герменевтичним критерієм для екзегези святого Письма. Це передбачає, між іншим, що Христос є у центрі нашої духовності і що любити Його, жити у спілкуванні з Ним, є тим, що провадить наше життя".


Ось таким звичайним для новусордовців способом, мультиєретик Бенедикт 16 черговий раз показав яку релігію він насправді очолює, а саме анти-католицьку нову релігію 2 Ватикану, яка чим далі, тим брутальніше вводить в оману цілий світ.

Фото з сайта www.traditioninaction.org


Бенедикт 16 і глава лютеран Германії Ніколас Шнейдер


Бенедикт 16 вклоняється лютеранському вівтарю і біблії Лютера


Бенедикт 16 з чиновками 2 Ватикану і лютеранські служителі
гармонійно творять одну анти-католицьку коаліцію

Можливо ці факти допоможуть багатьом прихильникам релігійного модернізму зрозуміти, що 2 Ватикан використовує їх для нищення Католицької Церкви.

*(М. Лютер, Время молчания прошло, Избранные произведения 1520-1526 гг., Перевод с немецкого, историко-биографический очерк и комментарии Ю.А.Голубкина, Харьков "ОКО" 1994 г., с. 325)

о. Керлі
05.11.2011

Категорія: Статті о. Керлі | Додав: (05.11.2011) | Автор: о. Керлі
Переглядів: 1626