05.08.2020
Головна » Статті » Статті о. Керлі

"Беатифікація" Кароля Войтили

1 травня 2011 року від Р.Х. в Неділю Св. Апостола Томи анти-папа Бенедикт 16 здійснив акт "беатифікації" свого попередника марксиста анти-папи Івана Павла 2.

Ця подія ще раз підтвердила те, що 2 Ватикан не є Католицькою Церквою і взагалі не є Християнською.

З чого це видно?

Іван Павло 2 протягом майже двадцяти шести років свого "понтифікату", незаконно окупуючи Базиліку Св. Апостола Петра, навернув у нову анти-католицьку релігію сотні мільйонів Католиків. За його вказівкою майже всі храми, що належали Католицькій Церкві по всьому світі, були перетворені на місця анти-християнського культу, який він особисто насаджував у Ватикані і по всьому світі.

Він скликав і очолював дві псевдоекуменічні зустрічі язичницьких релігій в Асизі, в яких змушумав брати участь своїх підлеглих. На одному з вівтарів Католицького храму він дозволив встановити статую Буди, перед якою будисти провели їхне служіння. Більше того під час тих зустрічей він надав Католицькі храми для поклоніння послідовникам шаманських релігій таких як вуду і змієпоклонників.

Під час промови в якій Бенедикт 16 вихваляв Івана Павла 2 він згадав "любов" останнього до молоді. Так, Кароль Войтила дійсно "любив" молодь настільки сильно, що під час всесвітніх днів молоді, на які він збирав сотні тисяч молодих людей з усього світу, обов'язковим "обрядом" була роздача презервативів. Ця молодь по декілька днів і ночей проводила під відкритим небом чи в наметах, займаючись "свободною любов'ю".


Всесвітній День Молоді, 1993, ДенверВсесвітній День Молоді, 2000, Рим!!!


Бенедикт 16 як і його попередник також дбає про "виховання" молоді,
так само розбещуючи її на так званих всесвітніх днях молоді:


Всесвітній День Молоді, 2008, Австралія


Всесвітній День Молоді, 2008, Австралія

Приклад, як треба займатись розпустою
дають "священики" і "монахині" церкви 2 Ватикану:


Весвітній День Молоді, серпень 2005, Кельн

Щоб перерахувати і показати всі блюзнірськи дії анти-папи Івана Павла 2, яких він припустився для знищення Християнства, треба витратити досить багато часу. Але названих вище фактів цілком вистачить для того, щоб зробити єдиний правильний висновок: а саме що 2 Ватикан очолюваний анти-папою Іваном Павлом 2 і його наступником анти-папою Бенедиктом 16 є анти-католицькою, анти-християнською псевдо церквою.

Для того щоб зрозуміти, що вчення яке посіяв в душі сотень мільйонів людей анти-папа Іван Павло 2 є отруйним кукілем, для порівняння треба подивитись чому навчав останній Святий Папа Св. Пій Х. Все те, що Св. Пій Х викрив і засудив як єретичне і шкідливе, анти-папа Іван Павло 2 безсоромно обманюючи наївні душі, проголошував і дуже наполегливо насаджував, як показано вище.

Звідси виникає запитання, як може бути блаженим той, хто протягом всього свого свідомого життя, будучи священиком, проголошував і насаджував єретичні вчення, які Католицька Церква засудила всіма Вселенськими Соборами, останнім з яких є Ватиканський Собор 1870 року від Р.Х.? Як може бути блаженним той, хто свідомо і постійно проголошував єресі, які були засуджені вустами справжніх Святих, таких як Св. Священномученик Йосафат Архієпископ Полоцький і останній Святий Папа Св. Пій Х?

Достатньо тільки сказати що Папа Св. Пій Х видимий Глава Католицької Церкви, Вікарій Ісуса Христа і наступник Св. Апостола Петра засудив модернізм і назвав його синтезом усіх єресей, в той час як анти-папа Іван Павло 2 цей модернізм активно нав'язував і насаджував.

Хіба ці дві протилежні речі можуть бути рівнозначними? Кожний, хто вважає себе Католицьким Християнином може сказати тільки ні.

Якщо б Іван Павло 2 не брехав, що він визнає Святим Папу Св. Пія Х, він мав би визнавати антимодернистьску присягу Св. Пія Х. Але ж він не тільки не визнавав цієї антимодерністьскої присяги, він робив все те, що ця присяга зобов'язувала відкидати і засуджувати. Він не тільки сам робив, але й змушував те саме робити сотні мільйонів душ.


Тому для Католика на запитання хто з цих двох є справжнім Святим, є тількі одна відповідь - звичайно Папа Св. Пій Х.

На запитання, ким був Іван Павло 2, також є тільки одна відповіь - він був анти-папою атеїстом.

Під час "беатифікаційної" промови Бенедикт 16 сказав, що його "блаженний" попередник діяв під проводом Святого Духа. Навпаки, ті злочини які він скоїв, особливо проти молоді, є хулою проти Святого Духа. А цей гріх не прощається ні в цьому віці ні в майбутньому (Марко 3:29). Ісус Христос каже "Хто спокусить одного з тих малих, що вірують у мене, такому було б ліпше, якби млинове жорно повішено йому на шию, і він був утоплений у глибині моря"(Матей 18:6). Якщо Господь це каже тому, хто лише одну дитину спокусить, яка вірує в Нього, то не важко здогадатись, де зараз перебуває "блаженний" Кароль Войтила, який спокусив сотні мільйонів дітей Божих.


Від Святого Духа Кароль Войтила відбивався як чорт від ладану. Незадовго до своєї смерті Войтила відбивався від Святого Духа, Який закликав його до покаяння, коли анти-папа проголошував чергову єресь з балкону Базиліки Св. Петра.

З цього випливає, що ця так звана "беатифікація" є черговою блізнюрською виставою у виконанні 2 Ватикану і намаганням ще більше душ затягнути до анти-християнської релігії, яку нині очолює анти-папа Бенедикт 16, який також як і його попередник є атеїстом і богохульником, який розбещує віруючих у Христа дітей.

На підтвердження цьому треба сказати, що у 2009 році Бенедикт 16 визнав атеїстичну теорію Чарльза Дарвіна і 2 Ватикан про це вселюдно заявив. Під час "беатификаці" свого брата-атеїста і розпусника Бенедикт 16 не згадав як він і його "блаженний" брат розбещували молодь і не відкликав віри у атеїстичне вчення Дарвіна. Між іншим це означає що він вірить в те що його предком була мавпа. Тому й не дивно чому Войтила так не по людськи ставився до людей, особливо до молоді; тому що він керувався законами джунглей. Згідно з тими самими законами провадить анти-католицьку церкву анти-папа Бенедикт 16.

Для того щоб зробити правильний висновок щодо людини, треба провести певний час з цією людиною, пильно вдивляючись в деталі його характеру, поведінки і життя в цілому.

Бенедикт 16, який дуже добре знав Івана Павла 2 каже : "Я вже до того був знайомий із ним і поважав його, а від 1982 року, він покликав мене у Рим на посаду Голови Конгрегації Віровчення, я впродовж 23 років був близько нього щоразу більше поважав його постать." Тому у "беатифікаційній" промові Бенедикта 16 між загальними маскувальними фразами є есенціальна частина, в якій Бенедикт 16 стверджує що Іван Павло 2 був марксистом, і саме це Бенедикт виставляє як його "чесноту". Хіба це не блюзнірство? Хіба це не наруга над Християнством?

У промові під час "беатифікації" Бенедикт 16 між іншим сказав ось таке: "Кароль Войтила увійшов на престол Петра, випрацювавши в собі глибокий роздум відносно людини співставленням марксизму з Християнством". Цими ключовими словами сказано все. Він не сказав, що Кароль Войтила протиставив марксизм і Християнство, але що він співставив марксизм з Християнством. Це єдине правдиве твердження Бенедикта 16 щодо "блаженного" Івана Павла 2, яке свідчить про марксистський, тобто атеїстичний світогляд обох. Для них обох "Христос – це шлях людини" та "ідеал людини і втілення справедливості і миру." - цитиати з промови Бенедиткта 16. Звичайно що він говорить про маркситські "сраведливість і мир".

Хіба ті поляки і украінці що розмахували прапорами під час "беатифікації" вже забули якою була марксистська "справедливість і мир", адже поміж тих сотень тисяч, що були скупчені перед Базилікою Св. Петра було багато людей середнього і старшого віку, які б мали пам'ятати чим був марксизм за часів "блаженного" Кароля Войтили?

Кожний Християнин знає що марксизм вів війну на знищення Католицької Церкви. Хіба Львівський псевдо собор 1946 року не є показовим прикладом цієї війни? Хіба не марксизм знищував греко католицьких священиків, монахів і монахинь, і вивозив в товарних вагонах мільйони вірних до концтаборів Воркути, Мордовії, Сибіру, Казахстану і далі? Хіба не марксизм знищив майже всіх єпископів Греко Католицької Церкви? Хіба не марксизм знущався з Митрополита Йосипа Сліпого протягом вісімнадцяти років у концтаборах? Чи міг би після цього справжній Папа вихваляти співставлення марксизму з Християнством? Чи може бути проголошеним блаженним Іван Павло 2 який фактично був марксистом і навернув у цей самий марксизм сотні мільйонів Католиків? Відповідь може бути тільки - НІ.

Але оскільки на це пішов Бенедикт 16, це черговий раз доказує що він не є справжнім Папою; він як і його попередник є марксистом, а це означає що обидва вони є анти-папами і не мають жодного відношення до Католицької Церкви, рівно як і 2 Ватикан в цілому.

Бенедикт 16 і досі покриває десятки тисяч "пресвітерів" нової церкви 2 Ватикану, які згвалтували десятки тисяч дітей. Всі ті педофіли так і "служать" на своїх парафіях, або переведені на інші. Лише світьска влада деяких західних держав притягає до кримінальної відповідальності злочинців, яких Бенедикт 16 покриває.

Зовсім недавно у відповідях журналісту (книга Світло Світу) він сказав, що бачить можливим використання презервативів проститутками чоловічої статі (жигало), щоб запобігти розповсюдженню СНІДу. Кажучи це, він фактично оправдує проституцію.

Тож на запитання ким є насправді Бенедикт 16, існує тільки одна відповідь - він є анти-папою, який продовжує розбещувати і вводити в оману сотні мільйонів душ, як і його попередник анти-папа Іван Павло 2.

Щодо так званого чуда "оздоровлення" "монахині" від хвороби Паркінсона, то це є фальшивка яка не має жодного офіційного підтвердження з боку офіційної медицини. Хто може перевірити той папірець, який демонструвала "зцілена" "монахиня" перед телекамерами? Більше того, сам анти-папа Іван Павло 2 страждав хворобою Паркінсона до самої смерті, так і не отримавши зцілення від неї. Бог зцілив би його, якби він покаявся.

А тепер відповіді на два запитання, хоча їх є набагато більше.

1) Чи була ця "беатифікація" несподіванкою?


Відповідь: ні. Анти-папа Бенедикт 16 поспішав дати новій анти-католицькій церкві 2 Ватикану їхнього першого "блаженного". Він дуже боявся не встигнути, бо все більше людей по всьому світі почали розуміти, чим насправді є 2 Ватикан. Але скільки б та церква не проголошувала своїх "блаженних", вони не мають жодного відношення до Єдиної Святої Апостольської Католицької Церкви, Яка цих "блаженних" ніколи не визнає.

2) Чому на портреті, вивішеному у 2 Ватикані під час "беатифікації" перший "блаженний" нової церкви не дивиться просто в очі, як він часто ховав очі під час його "понтифікату"?

Відповідь: тому що лукавий боїтсья дивитись в очі Христу.


очі "блаженні", очі лукаві

Діапазон діянь нової антикатолицької релігії 2 Ватикану можна побачити тут: ChurchRevolutionPhotos

P.S. Після зустрічі Михайла Горбачьова з Іваном Павлом 2 у грудні 1989 було дозволено офіційно реєструвати громади УГКЦ в Радянському Союзі. На запитання журналістів, чому він дозволив це робити, Михайло Горбачьов відповідав, тому що побачив, що Іван Павло 2 ще більший гуманіст, ніж він сам.

Гуманність і гуманізм це дві різні речі.

Гуманність - це людяність, тобто прояв милосердя. Милосердя є плодом Святого Духа і Божої ласки, без якої неможлива людяність (Ефесян 5:22-23). Людяність не можлива без віри в Бога, тому гуманна людина вірить в Бога і з любові до Нього чинить людяні акти.

Проте, гуманізм - це підкорення людини іншій людині, або керування людини людиною. І в цій схемі, зазвичай, немає прояву людяності, тобто милосердя. Інакше кажучи, гуманіст не вірить в Бога. Для нього "богом" є він сам (Ефесян 5:19-21). Гуманітарні акти є звичайними і навіть бажаними для гуманіста, бо через ці акти він рекламує себе самого. Через такі акти гуманіст змушує до абсолютного послугу тих людей, яким він надає гуманітарну допомогу. Для того, щоб змусити іншого до абсолютного послуху, гуманіст вдає, ніби він робить людяні акти.

1 травня 2011 року відбувся гуманітарний акт "беатифікації" гуманіста Кароля Войтили. Цей акт не має нічого спільного з гуманним, або людяним актом, бо головною метою цього гуманітарного акту є змусити до абсолютного послуху гуманісту Каролю Войтилі, тобто тій марксистсько-атеїстичній системі, яку він усе своє життя пропагував, і яка називається 2 Ватикан.

о. Керлі
03.05.2011

Категорія: Статті о. Керлі | Додав: (03.05.2011) | Автор: о. Керлі
Переглядів: 2101