11.08.2020
Головна » Статті » Статті о. Керлі

Що криється за зміною слів

Він відповів їм "Цей рід нічим не можна вигнати,
тільки молитвою та постом" (Марко 9:29)


Думаю, не помилюсь, якщо зроблю припущення, що ви вже чули або читали про заборону використання слів "отець" і "матір", "чоловік" і "жінка", "мадмуазель", яку ввели уряди деяких західних країн, зокрема США, Англії, Франції.

Згідно тієї заборони в офіційних документах мають бути записані замість "отець" і "матір" - "родитель 1" і "родитель 2"; замість "чоловік" і "жінка" - "супруг" або "партнер"; замість "мадмуазель" - "мадам".

Можливо більшість Християн (і не тільки) вважають такого роду нововведення проявом безглуздя чи то маразму західних демократів. Хоча (і це також не дивно) хтось дуже радо вітає ці, на перший погляд, невинні переіменування, що ніби робляться для того, щоб кожна окрема людина, чи група мала можливість реалізувати їхні права. Конкретно ці зміни були зроблені на догоду содомітам і феміністкам.

Очевидним фактом є те, що ці "літературні" реформи були запроваджені на законодавчому рівні попри численні протести переважної більшості людей, думку яких було безцеремонно відкинуто, м'яко кажучи, як нетолерантну. А це означає, що не омине жорстокого покарання з боку держави той, хто відважиться не підкоритись цим безглуздим і вкрай несправедливим законам і буде продовжувати називати своїх батьків "тато" і "мама", буде вживати слова "чоловік" і "жінка" щодо чоловіка і жінки, або незаміжню цнотливу дівчину буде називати "мадмуазель" замість "мадам", як називають заміжню або жінку позбавлену цнотливості.

Пам'ятаю свої почуття огиди, коли в анкеті, яку заповнював в Англійському консульстві, я побачив разом із звичайними традиційними термінами "чоловік" і "жінка", нові назви "друг" або "подруга" (хоча самі по собі в правильному значенні це добрі слова), яких раніше там не було. Спочатку навіть хотілось взагалі відмовитись від поїздки. Але згодом, подивившись на цю ситуацію очима віри, я заспокоївся, бо все відбувається так, як каже Христос: "Те все робитимуть вам за Моє ім'я, не знають бо Того, хто послав Мене" (Іван 15:21), і Св. Павло: "Усі, що побожно хочуть жити у Христі Ісусі, будуть переслідувані. А лихі люди й дурисвіти будуть чим далі, тим до гіршого просуватися, зводячи інших, і самі зведені" (2 Тим. 3:12-13). Тож, якщо Господь сказав, що такі речи будуть відбуватись, то треба не впадати у відчай, але з більшою наполегливістю виконувати Божу волю: "Проповідуй слово, наполягай вчасно і невчасно, картай, погрожуй, напоумлюй із усією терпеливістю та наукою" (2 Тим. 4:2).

Що ж таки криється за зміною слів?

Сподіваюсь, ви розумієте, що за кожним словом, а в цьому випадку також і за їхнім застосуванням, стоїть певна ідеологія. В цьому разі за цим криється ідеологія пропаганди гидотних гріхів і бунту проти Божого Закону.

Чи можна цю лінгвістичну революцію вважати спрямованою проти Християнства?

Так, тому що ця революція заводить у всьому світі звичаї, які повністю протирічать Божому Законові і Християнській вірі. Якщо не можете, або не хочете читати все Святе Письмо, перечитайте самий початок де йдеться про створення людини чоловіком і жінкою, і ви зрозумієте на що зазіхають ці "лінгвісти".

Не дивуйтесь, якщо раптом під страхом кримінального покарання вас будуть змушувати дівчат називати хлопцями і навпаки, відмінять слова "син" і "дочка", "дід" і "баба", "брат" і "сестра", а замість "він" чи "вона" вас будуть називати "воно".

І всі ці "реформи" стали можливими під час правління анти-пап 2 Ватикану. Чи не здається вам таке співпадіння цікавим?

Чи відрізняється ця революція від усіх попередніх?

Так, якщо ви уважні, то ви мали помітити, що головною відмінністю цієї революції є імітація інтелектуальності; диявол нарешті вирішив показати його розумову потенцію. Цього разу він не пропонує, як завжди, тупо різати, стріляти, підривати, палити і т.д. Ні, він лише замінює одні терміни на інші.

Отже, якщо ви помітили що ми живемо, так сказати, в добі інтелектуальних переслідувань, то і спротив цим "інтелектуальним" переслідуванням також має бути інтелектуальним. Але самого інтелекту в цій боротьбі замало, розум потребує просвічення традиційною Християнською, тобто Католицькою вірою.

Проте, якщо ви нехтуєте Християнською Католицькою Традицією, і волієте практикувати модерністичну псевдо духовність 2 Ватикану, ви наражаєте свій інтелект на небезпеку незворотньої деградації, наслідки якої продемонстровані, зокрема, у вище згаданих "літературних" реформах.

Тож пригадаймо, що Бог дав нам розум для того, щоб ним приймати і виконувати Божий Закон, і перемагати диявола, який стоїть за цими (будьте певні, не останніми) "інтелектуальними" нововведеннями.

Головне в цій ситуації (це аксіома):

Бога і все Боже
Ніхто не переможе.

Неділя 4-а Великого Посту.


о. Керлі
25.03.2012

Категорія: Статті о. Керлі | Додав: (25.03.2012) | Автор: о. Керлі
Переглядів: 1007