01.10.2020
Головна » Статті » Статті о. Керлі

Woodstock = World Youth Day = YOUCAT

А хто спокусить одного з тих малих, що вірують у мене,
такому було б ліпше, якби млинове жорно повішено йому
на шию, і він був утоплений у глибині моря. Горе світові від
спокус...однак горе тій людині, через яку спокуси приходять!
(Матей 18:6-7)


До вашої уваги декілька фото зроблених під час двох фестивалей.

Один з них - це рок фестиваль Woodstock, який проходив в США у 1969 р.
Другий - це фієста під назвою World Youth Day, яку організув і провів 2 Ватикан у 2011 р. в Іспанії. Роль головного шоумена виконав анти-папа Бенедикт 16, він же Йосиф Ратзінгер.

Під час другого фестивалю всім учасникам видали "креативний набір паломника" до складу якого входили між іншим дві цікаві речі: банка пива (за твердженням новусордовців ніби безалкогольне) і книжка з дуже неадекватною назвою "YOUCAT" (як стверджує 2 Ватикан це катехизм для молоді YOUTH CATECHISM). Але як ви потім зрозумієте скороченя YOUCAT не випадкове, бо дослівно це означає - ТИ КІТ або ТИ КІШКА. Друге фото з сайта www.credo-ua.orgНаступні п'ять фото зроблені під час рок фестивалю 1969 р. Woodstock в США. Дві занадто відверті світлини були видалені (22.12.2019).

На першому фото з сайта www.topfoto.co.uk один з учасників тримає плакат з надписом "Люби твоїх тварин друзів, не їж їх", що, як бачите, викликає асоціацію з YOUCAT.Як видно, багато молодих людей в напів оголеному вигляді.
Є такі фото, де не тільки чоловіки, але й жінки напів оголені, або й зовсім голі.
Звичайно цим фото тут не місце

Наступні шість фото з сайта www.denverpost.com зроблені під час фестивалю World Youth Day, який відбувся під керівництвом анти-папи Бенедикта 16 в Іспанії 16-21 серпня 2011. Така сама атмосфера, пляжні чи туристичні одежі, напів оголені тіла, вільний прояв емоцій...все як на рок фестивалі Woodstock. І все це за сценарієм 2 Ватикану і головного шоумена Йосифа Ратзінгера. На першому фото цей атеїст безсоромно перед телекамерами виступає в ролі клоуна, натягуючи на голову шляпу, яку йому подарував якийсь піонер з Південної Америки. Один з режисерів під парасолькою дуже задоволений
На власні очі переконуешся, що є дуже велика схожість і навіть ідентичність
між фотографіями зробленими під час Woodstock 1969 i World Youth Day 2011.

Протягом всіх шесті днів Іспанської "фієсти" Бенедикт 16 не зробив жодного зауваження молоді з приводу їхнього розбещеного вигляду. Навпаки, він багаторазово їм казав, що вони мають перейти до "радикального євангелізму" і сміливіше показувати свою "християнську" віру. Цими словами він всім дав зрозуміти, що поводити себе під час "меси" треба саме так і саме в такому одязі, як на Woodstock, що власне молодь і робила. Але спонукання до носіння такого одягу фактично є спонуканням до безсоромності, вседозволеності і розбещеності. І ми бачимо, що дійсно та молодь повністю знаходится під гіпнозом удава, який готує жертву аби її пожерти.

Через те що світ дуже помилково вважає Бенедикта 16 папою, відповідно більшість людей робить неправильний висновок, що те карнавальне божевілля в Мадриді ніби проводила Католицька Церква. Але насправді Католицька Церква не має жодного відношення до того блюзнірського маскараду в стилі Woodstock, який організував і провів анти-Католицький 2 Ватикан і "папа" цієї язичницько-атеїстичної структури.

Чи можна уявити, щоб хтось з Намісників Христових міг допустити людей в такому розпусному одязі для участі в Святій Месі? Такого в істрорії Церкви ніколи не було і не може бути. Але те що Бенедикт 16 так нахабно порушує всі канони і норми християнської моралі, провокуючи молодь на нечисті думки і розбещену поведінку, говорить про те, що він не є намісник Христа, бо тільки намісник анти-Христа може спонукати людей до такої розбещеної поведінки і називати це "радикальним євангелізмом" або "проявом християнської віри".

Все що відбулося в Іспанії на World Youth Day є показовим втіленням на практиці анти-Християнської релігії 2 Ватикану. Навіть десятки тисяч іспанських анти-клерікалів, які вийшли на протести 17 серпня проти 2 Ватикану, серед яких зі слів журналістів було чимало атеїстів, розуміють що Католицька Церква не може проводити такого дійства, яке радше нагадує шабаш, ніж побожний релігійний захід.

P.S. Через дев'ять місяців після триденного рок фестивалю Woodstock 1969 р. в США було народжено понад 200 000 позашлюбних дітей.

Якщо вірити речникам 2 Ватикану, які кажуть що в Іспанії 16-21 серпня 2011 р. у шестиденному фестивалі World Youth Day взяло участь близько двох мільйонів молодих людей, то скільки має народитись позашлюбних дітей через дев'ять місяців? В цьому питанні йдеться про дітей, які народжуються в духовному блуді і тому не є дітьми Матері Церкви. Цього року 2 Ватикан наплодив таких близько двох мільйонів, а через певний час їх може бути значно більше.

Якщо в рюкзаках, які були роздані кожному "паломнику", була банка пива (чи справді безалкогольного?)і чтиво YOUCAT, то це питання з риторичного може перетворитись на дуже актуальне. А може й ні, бо не так давно у листопаді 2010 Бенедикт 16 заявив, що користування презервативами в деяких випадках є дозволеним, коли, наприклад, треба запобігти розповсюдженню венеричних хвороб.

Хоча про те що в "креативних наборах паломника" були презервативи, організатори дійства не кажуть, продовжити логічний ряд - пиво, чтиво... могли саме ці штучки, бо дух і атмосфера World Youth Day була абсолютною копією Woodstock. Йдеться про духовні презервативи у вигляді блудних, єретичних і тому безплідних доктрин 2 Ватикану.

Хто бачив так звану "месу" на мадридському військовому аеродромі, міг переконатись, що те дійство нагадувало мертву пустелю, в якій у величезному натовпі молодих людей, кожний займався своєю справою - ходив, стояв, сидів, лежав, ховався від сонця, співав, грав на трубі чи скрипці, плескав у долоні, махав руками або щось вигукував на телекамеру, підіймав прапор своєї країни, слухав плеєр, спав...Чи був там хоч один духовно живий, хто розумів би справжнє значення Святої Меси? Судячі з тієї телевізійної картини таких там не було, бо через презерватив блудного вчення 2 Ватикану сім'я Слова Божого не досягає цілі. Та й взагалі не було там Святої Меси, а лише якесь літературно-музичне шоу чи мітинг, на якому проводилось зомбування адептів анти-Католицької релігії 2 Ватикану.

Якщо Ратзінгер і його ляльководи так безцеремонно і жорстоко при допомозі поліції придушили протест навіть їхніх братів-атеїстів, які цього разу стали перешкодою для їхнього шоу бізнесу, то це означає, що лише на пиві і чтиві релігія 2 Ватикану Новус Ордо не зупиниться. Дивіться статтю "Радикальний євангелізм" Бенедикта 16 в Мадриді

Не може бути такого, щоб Бог спочатку наказав Ратзінгеру змести з дороги понад двадцять тисяч людей за допомогою кийків і кулаків, щоб потім проповідувати мир іншим. Бог такого не міг наказати. Це міг зробити тільки сатана, який запросто може знищити меншість, щоб потім мати надприбуток з більшості, бо він на відміну від Бога є душогубець. Згідно з Христовим Євангелієм добрий Пастирь залишає дев'яносто дев'ять овець, щоб спасти одну заблукану. Але Ратзінгер діяв абсолютно навпаки, і тому його дії не від Бога.

Якщо 2 Ватикан звертається до молоді YOUCAT - ТИ КІШКА або ТИ КІТ, то це може означати тільки те, що від тої молоді вимагається відповідної тваринної поведінки. І саме жахливе в цьому те, що в такому неподобстві 2 Ватикан незаконно використовує святе ім'я Господа Ісуса Христа і Католицької Церкви.

о. Керлі
24.08.2011

Категорія: Статті о. Керлі | Додав: (24.08.2011)
Переглядів: 1826