11.08.2020
Головна » Статті » Статті о. Керлі

World Youth Days це не Woodstock?
World Youth Days це не Woodstock?

Адепти 2 Ватикану намагаються довести що World Youth Days, що організовуються і проводяться анти-папами і їхніми клерками, не мають нічого спільного з рок фестивалем Woodstock 1969 р. Так, наприклад, вони надають порівняльну статистику по Woodstock і World Youth Day 2008 р. в Австралії, на якому головним шоуменом був анти-папа Бенедикт 16. Ця статистика взята з сайта www.creativeminorityreport.com

Ось аргументи апологетів World Youth Days із вказаного сайта.

Woodstock - 6000 пацієнтів були оглянуті лікарями або фельдшерами в наслідок концертів/оргій.

Youth Day - 191 паломників відвідали кімнати невідкладної допомоги. Зауважимо, що вони самі туди прийшли, а не були принесені невдоволеними друзями, які спочатку вживали коричньову кислоту, перед тим як щось кричати проти Річарда Ніксона.


Woodstock - Загальним діагнозом було передозування.

Youth Day - Найбільш поширеним діагнозом було розтягнення суглобів чи вивихнення, інфекції і гостра астма.


Woodstock - Пам'ятним гаслом було "Не вживайте коричньову кислоту".

Youth Day - Пам'ятним гаслом було "Bene! Bene! Bene! Oi! Oi! Oi!"


Woodstock - 3 смерті. Одна через передозування, одна через розірвання апендіксу, і одна через те що якийсь франт вештав по сусідньому полю, і був задавлений трактором. Ух!

Youth Day - Жодної смерті.


Woodstock - Головні виконавці Janis Joplin і Jimmi Hendrix померли десь через 13 місяців після Woodstock.

Youth Day - Папа Бенедикт досі живий. Йому 84.


Woodstock - Було зроблено три трахетомії. Не знаю, чому вони були зроблені, бо я багато чого не розумію про Woodstock.

Youth Day - Чудо, немає згадки про трахетомії. Чоловіче, як ти провів три дні без термінової трахетомії?


Woodstock - 80 процесів було проведено після фестивалю.

Youth Day - 0 процесів, але здається Fr. Richard McBrien був притягнутий за жіночу хиротонію. Не певний.


Woodstock - 400 учасників фестивалю поїхали на погану LSD подорож.

Youth Day - 0 людей поїхали на погану (значить в цьому значенні поїхали на добру) LSD подорож.


Woodstock - 30,000 сендвічей було роздано сестрами монастиря Св. Фоми, покинутим дітям, яких забували годувати.

Youth Day - Про всіх пам'ятали, щоб всі були нагодовані. Дивно, га?

Якщо дивитись на ці факти суто поверхово, то вони дійсно говорять про певні розбіжності. Але якщо провести глибший аналіз, який неможливий для духовно неозброєного ока, то можна дійти лише одного висновку, а саме - World Youth Days і Woodstock мають однаковий дух і мету - зібрати якомога більше молоді у величезному скупченому натовпі і зробити їх адептами анти-Католицької язичницько-атеїстичної "релігії". Зверніть увагу на те, що Woodstock став можливим в перші роки після 2 Ватикану, який і дав поштовх для прояву різного роду псевдо духовних збочень і анти-Католицької кампанії.

По кожному, наведенему адептами 2 Ватикану аргументу, можна надати контраргумент. Візьмемо хоча б цей, в якому є ключовий "доказ" на користь World Youth Days.

Woodstock - Головні виконавці Janis Joplin і Jimmi Hendrix померли десь через 13 місяців після Woodstock.

Youth Day - Папа Бенедикт досі живий. Йому 84.

Але як і все 2 Ватиканське це є мильною бульбашкою. Наприклад, явні сатанисти з рок гурту AC/DC та інших подібних рок гуртів вже по кілька десятків років біснуються на сцені, розважаючи безбожну аудиторію. Замість одного померлого від передозування приходить інший, і вони продовжують. На їхню честь називають астероїди, риб, комах, вино, пиріжки і т.д. Є серед них й такі, що по 40 і більше років вживають наркотики і не вмирають. Наприклад наркоман-довгожитель зі стажем, з Rolling Stones, Keith Richards говорить: "Я не вірю лікарям. Багато хто з них казали мені, що я не доживу до наступного Різдва, але потім я сам йшов на їхній похорон", або це: "Лікарі усього світу хочуть отримати моє тіло, після того, як я відкину копита. Вони дрижать від думки про те, що я вже півсторіччя жеру наркотики і алкоголь - і досі живий. Мабуть моє тіло насправді унікальне, якщо все це терпить". Часом диктатори, які знущаються з людей і жорстоко переслідують Католицьку Церкву, також довго живуть. Наприклад, всім відомий довгожитель, кубінський комуніст Фідель Кастро. Тому, той факт, що Ратзінгер не помер невдовзі після World Youth Day 2008 р. і після World Youth Day 2011 р. також досі живий, аж ніяк не свідчить на користь його руйнівної анти-Католицької діяльності.

Крім поверхових статистичних порівнянь, адепти 2 Ватикану надали лише по одному фото з кожного шоу, що свідчить про їхнє небажання показувати безліч майже ідентичних фотографій, які детально доказують що World Youth Days і Woodstock керовані одним і тим самим дирижером за однаковою партитурою, згідно якої молодь має відчути себе вільною від набридлої їй клерикальної опіки і вільно виявляти свої емоції.

Під час Woodstock це виявлялось у одвертій розбещеності, наркоманії, сатанинських ритмах і символіці. І під час World Youth Days це все також є у відверто зневажливому вигляді. Різниця тільки в тому, що Woodstock не приховував своєї ворожості до релігії, в той час як World Youth Days ворожість до релігії прикривають релігійними гаслами, що є навіть більш небезпечним для молодих і слабких душ. Якщо про наркоманію на World Youth Days можна говорити у духовному сенсі, то розбещеність і сатанинська символіка мали як духовний так і матеріальний прояв. Дивіться тут


о. Керлі
12.09.2011

Категорія: Статті о. Керлі | Додав: (12.09.2011) | Автор: о. Керлі
Переглядів: 1156